Young Nudy Previews Some New Heat

چیزی غیر قابل انکار در مورد Young Nudy ، خواننده رپ آتلانتا جذاب است. شاید این تقارن بین طبیعت دوست داشتنی او و میله های مرعوب کننده باشد. این ممکن است ترجیح او برای تولید غریب باشد ، امثال آن باعث می شود که آهنگهای او در منظره دام بی نظیر باشد. در هر صورت ، نودی برای خودش آلبوم کاملی درست کرده است که آلبوم اخیرش Anyways به عنوان یکی از پرمخاطب ترین پروژه های سال باقی مانده است. اکنون ، به نظر می رسد که او در حال آماده سازی انتشار موسیقی جدید است و برای دیدن پیش نمایش قطعه آینده به اینستاگرام می رود.

Scott Dudelson / Getty Images

زیرنویس عنوان بالقوه” # هرگز ، “می توان دید که نادی در حال تست ماشین برای پرچمدار آینده خود است. از صدای آن ، این امر به دور از صدای بازیگوش تر و خیال انگیزتر وی است ، درعوض از ویژگی های تهاجمی شخصیت او استقبال می کند. Nudy با رانندگی توسط یک ساز مصنوعی سخت رانده می شود شنید که “هرگز برنمی گشت ، نه ، هرگز / من هرگز برای هیچ هو شکست نخواهم خورد ، هرگز / برای همیشه من ثروتمند نخواهم شد ، با من بازی کن تو می میری ، n *** a هر. ”

در حالی که به نظر می رسد گروه کر از یک طرح جریان ابتدایی استفاده می کند ، Nudy در آیه زیر شدت را آغاز می کند و سرعت خود را در حالی که برخی از میله ها را شلیک می کند ، سرعت می بخشد. گرچه ساخت کامل شعرها دشوار است ، اما واضح است که Nudy خیلی قدیمی است و دوباره این متن را مرور می کند ، که احتمالاً به این معنی است که ما دیرتر شاهد رسیدن آن خواهیم بود. اینکه دو آلبوم در یک سال منتشر کند کاملاً غیرمعمول نیست و هنوز زمان لازم برای اجرای یک پروژه جدید Nudy باقی مانده است. خداوند می داند که این یک مورد خوشامدگویی خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>