رفتن به نوشته‌ها

Young Nudy Previews Some New Heat

چیزی غیر قابل انکار در مورد Young Nudy ، خواننده رپ آتلانتا جذاب است. شاید این تقارن بین طبیعت دوست داشتنی او و میله های مرعوب کننده باشد. این ممکن است ترجیح او برای تولید غریب باشد ، امثال آن باعث می شود که آهنگهای او در منظره دام بی نظیر باشد. در هر صورت ، نودی برای خودش آلبوم کاملی درست کرده است که آلبوم اخیرش Anyways به عنوان یکی از پرمخاطب ترین پروژه های سال باقی مانده است. اکنون ، به نظر می رسد که او در حال آماده سازی انتشار موسیقی جدید است و برای دیدن پیش نمایش قطعه آینده به اینستاگرام می رود.

Scott Dudelson / Getty Images

زیرنویس عنوان بالقوه” # هرگز ، “می توان دید که نادی در حال تست ماشین برای پرچمدار آینده خود است. از صدای آن ، این امر به دور از صدای بازیگوش تر و خیال انگیزتر وی است ، درعوض از ویژگی های تهاجمی شخصیت او استقبال می کند. Nudy با رانندگی توسط یک ساز مصنوعی سخت رانده می شود شنید که “هرگز برنمی گشت ، نه ، هرگز / من هرگز برای هیچ هو شکست نخواهم خورد ، هرگز / برای همیشه من ثروتمند نخواهم شد ، با من بازی کن تو می میری ، n *** a هر. ”

در حالی که به نظر می رسد گروه کر از یک طرح جریان ابتدایی استفاده می کند ، Nudy در آیه زیر شدت را آغاز می کند و سرعت خود را در حالی که برخی از میله ها را شلیک می کند ، سرعت می بخشد. گرچه ساخت کامل شعرها دشوار است ، اما واضح است که Nudy خیلی قدیمی است و دوباره این متن را مرور می کند ، که احتمالاً به این معنی است که ما دیرتر شاهد رسیدن آن خواهیم بود. اینکه دو آلبوم در یک سال منتشر کند کاملاً غیرمعمول نیست و هنوز زمان لازم برای اجرای یک پروژه جدید Nudy باقی مانده است. خداوند می داند که این یک مورد خوشامدگویی خواهد بود.

مطالب جالب  Lil Tecca اولین آلبوم "Virgo World" Ft. از Lil Durk، منو، Skrillex به، پولو G
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *