مگان تو نریان آشکار SZA و شاداب J در اولین آلبوم

عنصر

مگان تو استالیون تمام سال در زمینه انتشار اولین آلبوم استودیویی خود Good News کار کرده است. عنوان آلبوم ، تاریخ انتشار و آثار هنری جلد این هفته در حالی به اشتراک گذاشته شد که ما آگهی تبلیغی مگان را به ارزش یک هفته آماده می کنیم.

خواننده رپ فوق ستاره هوستون اولین آلبوم خود را در ماه نوامبر کنار می گذارد 20 و طرفدارانش دیگر نمی توانند هیجان زده شوند.

همانطور که منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ، به ویژه لیست آهنگ آن هستیم ، Hot Girl Meg در حال معرفی چند نام است که می توانیم در اعتبارات انتظار داشته باشیم.

صحبت با موسیقی جدید Apple Music نمایش روزانه ، مگان اطلاعات بیشتری در مورد آلبوم خود ارائه داد.

“من نمی خواهم دروغ بگویم. دوست من SZA – او مرا در استودیو کشاند زیرا ما آهنگی داریم که قرار است باشد در آلبوم من نیز بسیار آتش باعث شد که این آهنگ با او ساخته شود “، گفت مگان. “Juicy J آن را تولید کرد و ما می دانیم که من Juicy J. را دوست دارم. ما در این آلبوم سرنشینان زیادی پیدا کردیم.” بله ، لطفاً.

با توجه به اینکه مگان چقدر با خواننده Top Dawg Entertainment نزدیک است ، فقط یک مسئله زمان بود که آنها دوستانه خود را با همکاری استودیویی برقرار کنند. فکر می کنید این صدا به چه صورت خواهد بود؟

اولین آلبوم استودیوی مگان تی استالیون Good News جمعه هفته آینده منتشر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>