گوتی یو قطره اجتماعی دور سرود “اقامت اور فاصله”

عنصر

چند اصطلاح وجود دارد که تا سال 2020 برای ما خارجی بودند. در حالی که کلمه” قرنطینه “قرن ها در فرهنگ لغت بوده است ، اما بخشی از روزگار ما شد. واژگان روزانه با شکستن یک بیماری کاملاً جدید ، COVID-19. از آن روز سرنوشت ساز در 13 مارس (برخی از شما به طور قطع صدای لرزش را می دانید) وقتی فاحش به فن برخورد کرد ، همه ما از نظر اجتماعی دور بودیم تا تلاش کنیم تا انتشار کوروی ویروس را کند کنیم. همانطور که منتظر رسیدن موج دوم قادر متعال هستیم ، یو Gotti می خواهد جهان بداند که او از قبل از ماه مارس در خانه اش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و تا زمانی که به خاطر می آورد فاصله اجتماعی را تمرین می کند. یک مستقل مستقل دیگر برای جمع آوری فهرست خود. تهیه شده توسط تی کیت ، این به دنبال انتشار تک آهنگ جدید خود “رکود اثبات “، که بعد از جشن استقلال ، اولین نسخه برای Gotti را نشان داد.

این اولین موسیقی جدید است که از 39 ساله از زمان همکاری تیمش با اتحاد اصلاحات Meek Mill . او برای ادامه مبارزات خود برای اصلاحات زندان در زندانهای می سی سی پی و پارچمن در رادیو همکاری با میک ، رابرت کرافت و مایکل روبین کار خواهد کرد.

رکورد جدید زیر را گوش کنید. > متن های نقل قول :

هفته اول آن ویروس ، من نصف میلی خود را از دست دادم »
بگذارید ببینیم چه کسی زنده مانده است و کیست مهارت های hustlin ‘- N *** همچنان بیرون هستند ، آنها نباید فکر کنند که واقعی است – متن Kinda miss Southside ، من می خواهم در آن زمینه حضور داشته باشم
ماسک من دیور ، عوضی تو فقط به تلفن من برخورد کرد ، من فقط ممکن است او را سر و صدا کنم. بهترین شب در زندگی او ، چه چیز دیگری را از شما درخواست می کنید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>