رفتن به نوشته‌ها

نشان می دهد YNW ملانی فعال یخی گریل زندان در

عنصر

ما مطمئن نیستیم که چگونه اما YNW Melly هنوز در حال قطره در زندان است.

این رپر برای سال گذشته و نیم قفل شده است زیرا او متهم به قتل دو دوستش < / a> ، YNW Juvy و YNW Sakchaser. او هنوز منتظر آغاز دادگاه است اما از زمانی که اولین بار دستگیر شد ، به نظر می رسد بومی فلوریدا در بعضی از موارد درمانی ترجیحی را در زندان انجام داده است.

در حال حاضر ، ما YNW Melly را دیده ایم = “https://www.hotnewhiphop.com/ynw-melly-wears-versace-sneakers-in-prison-see-new-photo-news.102704.html” target = “_ blank” rel = “nofollow”> نمایش کفش ورزشی ورساچه خود را پشت میله های زندان و اکنون ، او به نظر می رسد که یک کوره الماس یخی را که روی دندانهایش قرار دارد ، مبهوت کند. دندان های خود را که در الماس می افتاد نشان داد. این ویدئو ، که به صفحه دیجی آکادمیک ارسال شده است ، افراد را زیر سؤال می برد که چگونه او هنوز می تواند الماس های خود را از پشت میله های زندان بپوشاند. = “https://www.hotnewhiphop.com/ynw-melly-offers-update-on-his-freedom-its-time-to-jump-news.113886.html” target = “_ blank” rel = “nofollow” > اذیت کردن بازگشت خود به خانه اما یک جدول زمانی مشخص نیست. وی هنوز به محاکمه ننشسته است و قبل از آزادی از زندان ، پرونده وی باید در دادگاه بیشتر بررسی شود تا مشخص شود که وی بی گناه است یا گناهکار.

علاوه بر این ، اخیراً رپر به DJ Akademiks گفت که او هنگامی که زمان مناسب است با یک آلبوم جدید به خانه می آیید وقتی زمان مناسب است ، اشاره کرد که این پروژه در حال حاضر کامل است

مطالب جالب  David Byrne موسیقیدان Talking Heads به دلیل 1984 Blackface Video

فکر می کنید YNW Melly به زودی به خانه می آید؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *