YBN Nahmir اعلام آلبوم جدید عنوان و تاریخ انتشار

عنصر

YBN ناهمیر از اواخر اوایل مجموعه خود را تجربه کرده است. کاملاً مستند نشان داده شده است که Cordae و YBN متعال جی کاملاً از گروه خارج شده اند ، .116153.html “target =” _ blank “rel =” nofollow “> در حالی که ناهمیر به استفاده از برچسب YBN ادامه می دهد. این سه نفر هنگام بازی Grand Theft Auto با یکدیگر آشنا شدند و در حالی که دوستی آنها با بازی آغاز شد ، < a href = "https://www.hotnewhiphop.com/ybn-nahmir-says-ybn-cordae-and-ybn-almighty-jay-no-longer-associate-with-him-news.115647.html" هدف = "_blank" rel = "nofollow"> کاملاً واضح بود که هر هنرمند جهت هنری بسیار متفاوتی دارد . با این حساب ، به راحتی می توان فهمید که چرا گروه تصمیم می گیرد راه خود را ادامه دهد.

صرف نظر از این ، YBN Nahmir هنوز اینجا است و او طرفداران خود را برای یک آلبوم کاملاً جدید آماده می کند. امروز ، او به اینستاگرام رفت و در آنجا اندکی قطعه منتشر کرد و در عین حال فاش کرد که در 18 دسامبر به نام Visionland رها می شود.

مطمئناً این یک قدم بزرگ در حرفه نهم خواهد بود و به نظر می رسد هواداران قبلاً از این موضوع هیجان زده هستند. با این حال ، جالب است که ببینید هنرمند بیش از سه ماه قبل از افت رسمی آلبوم ، تاریخ انتشار خود را فاش می کند. به طور معمول ، تاریخ انتشار آلبوم با اطلاع کوتاه آورده می شود ، اما اکنون ، ناهمیر به طرفداران خود چیزی داده است که در آینده منتظر باشند.

برای به روزرسانی پروژه با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را به شما.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>