رفتن به نوشته‌ها

YBN Nahmir اعلام آلبوم جدید عنوان و تاریخ انتشار

عنصر

YBN ناهمیر از اواخر اوایل مجموعه خود را تجربه کرده است. کاملاً مستند نشان داده شده است که Cordae و YBN متعال جی کاملاً از گروه خارج شده اند ، .116153.html “target =” _ blank “rel =” nofollow “> در حالی که ناهمیر به استفاده از برچسب YBN ادامه می دهد. این سه نفر هنگام بازی Grand Theft Auto با یکدیگر آشنا شدند و در حالی که دوستی آنها با بازی آغاز شد ، < a href = "https://www.hotnewhiphop.com/ybn-nahmir-says-ybn-cordae-and-ybn-almighty-jay-no-longer-associate-with-him-news.115647.html" هدف = "_blank" rel = "nofollow"> کاملاً واضح بود که هر هنرمند جهت هنری بسیار متفاوتی دارد . با این حساب ، به راحتی می توان فهمید که چرا گروه تصمیم می گیرد راه خود را ادامه دهد.

صرف نظر از این ، YBN Nahmir هنوز اینجا است و او طرفداران خود را برای یک آلبوم کاملاً جدید آماده می کند. امروز ، او به اینستاگرام رفت و در آنجا اندکی قطعه منتشر کرد و در عین حال فاش کرد که در 18 دسامبر به نام Visionland رها می شود.

مطمئناً این یک قدم بزرگ در حرفه نهم خواهد بود و به نظر می رسد هواداران قبلاً از این موضوع هیجان زده هستند. با این حال ، جالب است که ببینید هنرمند بیش از سه ماه قبل از افت رسمی آلبوم ، تاریخ انتشار خود را فاش می کند. به طور معمول ، تاریخ انتشار آلبوم با اطلاع کوتاه آورده می شود ، اما اکنون ، ناهمیر به طرفداران خود چیزی داده است که در آینده منتظر باشند.

برای به روزرسانی پروژه با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم بود که آنها را به شما.

مطالب جالب  استفان اسمیت توضیح میدهد که چرا او برای لبرون برای پیروز شدن در MVP رای داده
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *