رفتن به نوشته‌ها

ایکس باکس سری S قیمت و طراحی تایید

عنصر

الف سال 2020 هیچ کمبودی در ویرانی ، درد و سرخوردگی به همراه نداشته است ، بسیاری از آنها برای آرامش به دنبال لذت های ساده زندگی بوده اند. همانطور که اتفاق می افتد ، نوامبر قرار است آغاز یک نسل جدید بازی باشد ، به ترتیب مایکروسافت و سونی به ترتیب Xbox Series X و PlayStation 5 خود را راه اندازی می کنند. و در حالی که غول های بازی تصمیم گرفته اند که جزئیات را نسبتاً کم نگه دارند ، همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، نشت ممکن است زیاد باشد و ادامه یابد.

مایکروسافت اخیراً متوجه شده است که پس از وجود Xbox با چند نشت مهم مواجه است سری S ، نسخه کوچکتر کنسول سری X مورد انتظار آنها ، به اینترنت راه یافت. همانطور که خسارت قبلاً آسیب دیده بود ، مایکروسافت برای رسمیت بخشیدن به آن اقدام کرد ، و در توییتر اعلام کرد که رکورد سری S. را به طور مستقیم ثبت می کند. “Xbox Series S | عملکرد نسل بعدی در کوچکترین ایکس باکس تاکنون” ، در توییت اعلامیه آمده است. “299 دلار”

در حالی که آنها تأیید برخی از مشخصات اضافی فاش شده را نادیده گرفتند ، یعنی اینکه سری X پشتیبانی می کند تا 1440p / 120 FPS ، raytracing و یک SSD سفارشی 512 گیگابایتی ، مایکروسافت قول داد که جزئیات بیشتر “به زودی” به اشتراک گذاشته شد و با نزدیک شدن به ماه بزرگ عرضه ، هر دو مایکروسافت و سونی انتظار دارند که در هفته های آینده تاکتیک های تبلیغاتی را مرتباً افزایش دهند. در همین حال ، در زیر سری S را معرفی کنید ، گزینه ای مقرون به صرفه تر برای بازی های نسل بعدی.

مطالب جالب  پاتریک بورلی توضیح می دهد دقیقا چه اتفاقی افتاده با میشل رابرتز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *