رفتن به نوشته‌ها

ویز خلیفه قرار می دهد پای خود را تا در “هیچ وقت”

عنصر

در جشن سی و سومین سالگرد تولد خود ، رپ اسلش استونر اسلش پدر اسلش پدر اسلش MMA علاقمند ویز خلیفه همه چیز را عوض کرد و به طرفداران خود هدیه داد: میکس تیپ رایگان Pimpin بزرگ . این نوار با تهیه کنندگی مفاسا ، استاتیک Selektah ، تای و هری تقلب تقریباً همان چیزی است که شما از ویز خلیفه انتظار دارید. میله هایی که با ماری جوانا تزریق می شوند ، پر از کاریزمای راحت هستند. در این مرحله از بازی ، ویز به راحتی از میکروفون لذت می برد و در برخی از اتصالات کاملاً صاف – از جمله “بدون وقت” که توسط هری تقلب همیشه ثابت ساخته شده است ، به اوج خود می رسد.

“مردی که من آنچه را که این مادربزرگها می بینند زندگی می کنم ، یا شما در آن هستید و یا بیرون ، هیچ چیز در این میان نیست” ، ویز را تف می کند و با آرامش تمرین می کند. “من روحم را روی پیست گذاشتم ، تا پسرم بتواند غذا بخورد ، و اگر پولم را بدست آوریم پول را پس می گیریم.” ویز خلیفه چیزی نیست که شما آن را یک شخصیت پیچیده بنامید – خواسته های او ساده است ، غذا خوردن ، خوابیدن ، سیگار کشیدن و خوشحال بودن. در “بدون وقت” ، او حتی موفق می شود صدای رپ کردن در مورد صدای خرد کردن را مانند یک روز آرام در آفتاب جلوه دهد. این یک هدیه نادر است ، اکنون آهنگ را بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا ویز خلیفه هنوز توجه شما را حفظ می کند؟ سلام خوبم اما وقتی به پنیر میرسیم آرام نباشیم – ما کنار استخر اما روی پیراهنم آب نمی گیریم لطفاً – 61 سال من تمیز است ، مشخصات صندلی های من مشخص نیست < برزیلی> Workin و اقامت خارج اما من می توانم جیب من دروغ نمی چاق

مطالب جالب  مگان تو استالیون بعد از اینکه نذر کرد با همه هزینه ها از او محافظت کند با "محافظ روانی" تماس می گیرد برای صدمه دیدن اگر او در صحنه بود. در ماه جولای بود که گزارش شد مگان دو گلوله به پاهای خود اصابت کرد و در نتیجه عمل جراحی برای بازیابی گلوله ها انجام شد. از آن زمان خواننده رپ دوست سابق خود و هنرمند برنده جایزه Tory Lanez را به عنوان تیرانداز خود نامید و باعث ایجاد اختلاف در بین طرفداران و علاقه مندان به صنعت موسیقی شد. دیمیتریوس کامبوریس / کارمندان / گتی ایماژ در آخر هفته روز کارگر ، مگان تی استالیون از تعطیلات با نزدیکترین و عزیزترین زمان خود لذت می برد. خواننده رپ هوستون در اینستاگرام لایو پرید تا به طرفدارانش اجازه دهد در فعالیت های استخر او شریک شوند و در کلیپ ، جاستین محافظ امنیتی خود درست پشت سر او ایستاد. او با عصبانیت به دوربین گفت: "حدس بزن چه مادربزرگ * ckas ، من هم اینجا هستم". "بنابراین شما فکر می کنید که شما با مزخرف * فکر می کنید؟ بهترین اعتقاد دارید که من نیز با شخص سرسختی هستم." او اجازه نمی دهد که خودش دوباره به جایی برود. در همین حال ، پرونده مربوط به مگان The Stallion و Tory Lanez در جریان است. در حال حاضر ، توری هنوز در مورد ادعاهای مطرح شده علیه خود صحبت نکرده است ، اما بسیاری از هنرمندان قول داده اند که دیگر با او کار نکنند.
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *