رفتن به نوشته‌ها

انباشته طلا سفید Hypes بزرگ شان را “جمعه شب سایفر”

عنصر

هنگام بیگ شان لیست پیگیری انباشته شده را در آلبوم آینده خود Detroit 2 به اشتراک گذاشت ، یکی از مهمترین موارد برجسته “Friday Night Cypher” بود که به نظر می رسید کل چشم انداز هیپ هاپ دیترویت < / a> به طور خاص ، شان Tee Grizzley ، Kash Doll ، Cash Kidd ، Payroll ، 42 Dugg ، بولدی جیمز ، درگو ، سادا بیبی ، رویس دا 5’9 و Eminem ، مجموعه ای که بسیاری از افراد را شیفته خود کرده است – مخصوصاً با توجه به اینکه سبکهای بسیار مختلفی قرار است با هم ترکیب شوند.

امینم ، رویس دا 5’9 “، و طلای سفید – “You Gon Learn”

در هر صورت ، به نظر می رسد یکی از بزرگترین آهنگهای سال روی کاغذ باشد ، و رویس دا 5’9″ و امینم “You Gon Learn” همکار طلای سفید به تازگی در توییتر قرار گرفت تا آهنگ را بیش از پیش تبلیغ کند. پاسخ به یک طرفدار که پیش بینی می کند Sada Baby هر دو بیگ شان را بشویید و او ، طلا تأیید کرد که او قبلاً “جمعه شب سایفر” را شنیده است و مطمئناً آن را تا حد زیادی جنجالی خواهد کرد. وی اظهار داشت: “آن را شنیده اید … شعله های کامل شعله های موسیقی … واقعاً دیترویت لعنتی است.”

با روشن شدن اینكه او فقط یك آهنگ را شنیده است ، احتمالاً به دلیل ارتباطش با نیكل ناین ، او همچنین به س questionال یك پیرو پاسخ داد كه چه كسی آن را سخت تر كشته است. طلای سفید طعنه می زند: “همه آنها این کار را کردند”. “بیش از برخی از واقعی دیترویت ضرب و شتم باس lolol.” متأسفانه ، او سرانجام تولید کننده را فاش نکرد ، گرچه برخی تا آنجا پیش رفته اند که حدس می زنند این کار می تواند شامل یک ماده اصلی دیترویت مانند آقای پورتر باشد ، شیر سیاه ، یا حتی دیلا. در هر صورت ، آهنگ امشب افت می کند ، و بدون شک بحث های زیادی راجع به این که چه کسی برتر است ، خواهیم دید. دیترویت 2 نیمه شب به طور کامل می رسد.

مطالب جالب  نمایش داناوان میچل سرخوردگی قابل مشاهده پس از از دست دادن جاز
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *