ها Waka Flocka تماس پوشش انتخابات “بی احترامی به مردم”

عنصر

تنها چند هفته پس از اینکه دونالد ترامپ رئیس جمهور بهتری نسبت به باراک اوباما است ، واکا فلوکا با در نظر گرفتن انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا بازگشت. این فصل انتخابات در حالی که در میانه یک بیماری همه گیر اتفاق افتاده بود ، گردبادی بوده است ، و در حالی که رئیس جمهور ترامپ در طول دوره تصدی خود در کاخ سفید به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است ، واکا با استفاده از اینستاگرام مخالفت خود را از چگونگی پوشش رسانه ها در مورد پوشش 2020 برای رسانه ها بیان کرد. چرخه انتخابات.

رپ در یک پست نوشت: “مهم نیست که شما به حقیقت خود پایبند باشید بدون اینکه دیگران احساس کنند.” وی این کار را دنبال کرد و گفت: “روشی که رسانه ها در این انتخابات می چرخند ، ناپسند و بی احترامی به مردم است … تبلیغ یک مادربزرگ اما یک چشم بازکن در سطح دیگر. بنابراین بسیاری از زامبی های راهپیما فکر می کنند زنده هستند.”

وی در زیرنویس اضافه کرد ، “لطفاً بیش از حد بایستید و متوجه نشوید !!” وکا فلوکا هرگز در مورد به اشتراک گذاشتن احساسات و افکار خود درباره وقایع فعلی خجالتی نبوده ، صرف نظر از نحوه واکنش مردم. با واکا موافقید؟ از زیر کلیک کنید پست های خود را.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>