رفتن به نوشته‌ها

وینس وان بازی قاتل زنجیره کسی معاوضه بدن با دختر نوجوان در “freaky به” ترسناک تلنگر

عنصر

وینس وان یکی از محبوب ترین بازیگران کمدی هالیوود ، شخصیت های التقاطی زیادی را بازی می کند. از Crashers Wedding تا Swingergers ، حضور واگن در یک فیلم شاخص مطمئنی از شوخ طبعی خشن و بازی های جذاب است. آمدن. بر اساس تریلر آن که اوایل امروز منتشر شد ، تلنگر ترسناک آینده Blumhouse Productions ، Freaky ، با بازی Vaughn به عنوان یک قاتل زنجیره ای فاسد که بدن ها را با یک دختر نوجوان خجالتی ، میلی (کاترین نیوتن) عوض می کند ، دروغ های کوچک بزرگ HBO ، شبکه The Netflix) ، تفاوتی نخواهد داشت.

حمل مشعل در سنت دیرینه فیلم های نوپای بدن نوجوانان بر اساس طرح معروف بدنام جمعه Freaky ، روز مرگ مبارک ، کریستوفر لندون و فیلمنامه نویس مشترک مایکل کندی ، داستان پرطرفدار محبوب خود را در روز جمعه ، 13 نوامبر 2020 منتشر می کنند. ما می بینیم که شما در آنجا چه کار کردید ، بلوم هاوس.

همانطور که ساعت برای دوستان و اعضای خانواده میلی که بدون اطلاع در حضور یک قاتل زنجیره ای خونخوار و مشتاقانه در انتظار کشتن یک به یک آنها هستند ، می رسد ، میلی 24 ساعت فرصت دارد تا قبل از دائمی بودن سوئیچ به بدن قدیمی او برگردید. تنها مشکل؟ در حالی که در بدن لاک خورده یک قاتل زنجیره ای بدنام بدنام و میانسال ملقب به “قصاب” که صورتش روی پوسترهای “تحت تعقیب” در سراسر شهر قرار دارد ، انجام هر کاری سخت است.

با کمک بهترین دوستانش ، میلی باید از قصاب سبقت بگیرد ، به بدن قدیمی خود برگردد و جان همسالان خود را در یک نبرد حماسی علیه هر دو قاتل هیولا نجات دهد ، و زمان.

[محتوای جاسازی شده]

مطالب جالب  آب Wrld پس از مرگ برنده هیپ هاپ آلبوم سال جایزه

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *