رفتن به نوشته‌ها

ونسا برایانت در حالی که عکسهای یادگاری

را به اشتراک می گذارد ، “بخاطر خود” از “کوبی برایانت” بازدید می کند

چند روز دشوار برای ونسا برایانت بود. بیوه کوبه برایانت پس از فقدان دلخراش شوهر و دختر 13 ساله خود ، جیانا برایانت در حال بازسازی است که به طور غیر منتظره ، مادر سوفیا لاین ، مادر ونسا ، در مصاحبه ای شرکت کرد و ادعا کرد ونسا او را از خانه خود بیرون کرده و با خود برد. وسیله نقلیه او ونسا برای پاسخگویی به این ادعاها وارد عمل شد و هرگونه بدرفتاری با لاین را انکار کرد و به نظر می رسد که با مرور خاطرات خوش از همسر فقیدش ، می خواهد جنجال ها را پشت سر بگذارد.

ونسا برایانت ، کوبه برایانت ، یادگارها ، خاطرات ، اینستاگرام
اما مک اینتایر / کارمندان / گتی ایماژ

در اینستاگرام ، ونسا چند تصویر را به اشتراک گذاشت که در آن یادگاری های کوبه برایانت وجود دارد که آنها را نزدیک و عزیز نگه داشته است. وی روی تصویر کفش و پیراهن کوبه نوشت: “#Keepsakes All Star Game 2002” در یک پست دیگر ، او یک بسته از وسایل را نشان می دهد که به گفته او متعلق به کوبه است ، اما اضافه کرد که بعداً مجبور شد آن را خریداری کند زیرا به حراج گذاشته شد.

او حتی سلفی “#Keepsake” را منتشر کرد: “کت بچه های من Lakers #teenageyears” را در کنار شکلک های قلب زرد و بنفش نوشت. ما فقط می توانیم گنجینه وسایلی را که در خانه برایانت ذخیره شده اند ، تصور کنیم. را که تنها چند خاطره که ونسا برایانت به اشتراک گذاشته است.

مطالب جالب  نهایی نیوجرسی کوبه برایانت می رسد دیواره های اسمیتسونیان
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *