رفتن به نوشته‌ها

آشر و دوست دختر جن گویسچیا انتظار اولین فرزند با هم: گزارش

عنصر

تبریک می گویم به منظور آشر ریموند و دوست دخترش اکنون که گفته می شود خواننده تحسین شده خانواده خود را با جن گویکوچا گسترش می دهد. طبق گزارشی از هفتگی ما ، آشر و جن گويكوچيا توسط عكاسان محكوم شدند و مادر باردار امروز (31 آگوست) در لس آنجلس شكم در حال رشد نوزاد خود را نشان داد. در حالی که مشخص نیست که رابطه آنها از چه زمانی آغاز شده است ، خواننده و Goicoechea ، که به عنوان معاون رئیس A&R در Epic Records کار می کند ، با عاشقانه خود در حدود اکتبر سال 2019 علنی شدند.

این برای سومین فرزند آشر ایجاد می کند ، همانطور که او دو پسر – آشر 12 ساله و ناوید 11 ساله – با همسر سابق تامکا فاستر مشترک است. آشر پس از قطع ارتباط با فاستر در سال 2009 ، آشر با مدیر خود گریس ازدواج کرد میگل آنها در سال 2018 طلاق می گیرند و اکنون آشر خوشبختانه عاشق مدیر اجرایی سابقه 36 ساله است. مشخص نیست که آیا جنین فرزندان دیگری دارد اما برخی گزارش ها حاکی از آن است که این اولین فرزند او است.

آشر و جین به شدت خصوصی بوده اند در مورد عاشقانه بودنشان ، اما آشر اینگونه است تقریباً در تمام روابط او فعالیت داشت. مطمئن هستیم که اکنون که گربه از چمدان خارج شده است ، به روزرسانی های زیادی در مورد بسته شادی Usher و Jenn انجام خواهد شد. تبریک به زوجین!

[ از طریق ]

مطالب جالب  Nas یک ویلد 50 ساله "Wildin 'Out Tour" را به یاد می آورد: "آیا این بچه می خواهد آن را بسازد؟"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *