رفتن به نوشته‌ها

بریتانیا مته رپر Digga D بازداشت دوباره بلافاصله پس از آزادی

عنصر

رپ لندنی ، Digga D ، با سبک های مداوم ویروسی ، همکاری آینده با Unknown T و Vybz Kartel فوق العاده ، و به راحتی یکی از داغ ترین رپرهای صحنه تمرین انگلیس است. حتی یک علامت مشترک غیرممکن از زک افرون دریافت کرد.

پس از اینکه رپر سال گذشته با تک آهنگ “بدون رژیم” با بیش از 19 میلیون بازدید در YouTube ، سر و صدای زیادی به پا کرد ، بی درنگ مورد هدف پلیس لندن قرار گرفت. پاسخ مشهور سنگین به هنرمندان مته.

تنها دو ماه پس از انتشار “بدون رژیم” ، خواننده رپ و خدمه 1011 اولین کسانی در انگلیس شدند که حکم رفتار مجرمانه را برای آنها صادر کرد و آنها را از انتشار یا ضبط موسیقی جدید بدون اجازه از پلیس

وی پس از شرکت در اعتراض به زندگی سیاه پوستان در لندن و ارسال مطالب مربوط به جنبش در اینستاگرام ، بار دیگر در ماه جولای به جرم “تحریک خشونت” دستگیر شد.

بلافاصله پس از آزادی برای دستگیری قبلی ، شایعاتی مبنی بر اینکه پلیس رپ را درست به بازداشت بازگرداند ، منتشر شد ، که وی اوایل امروز در یک پست اینستاگرامی تأیید کرد.

“دوباره آنها روی من “، شنیده می شود که رپ در حالی که دستکش می شود ، در این فیلم می گوید. “به چه دلیل؟ بی دلیل”.

هنگامی که در مصاحبه با مجله The Face فکر کرد پلیس فکر می کند با او بی انصافی رفتار می شود ، از او س Digال شد ، دیگگا صریح بود.

مطالب جالب  Big Sean Ft "Detroit 2" Ft. امینم، Nipsey از Hussle، تراویس اسکات، جوان قاتل

“اوه ، البته 100 درصد. ” “آنها من را از موسیقی منع نکردند [در ابتدا] ، فقط وقتی که شروع به ضربه زدن به میلیون ها نفر کرد و آنها [مشاهده کردند] که من از آن پیشرفت می کنم.”

رفتار Digga D توسط پلیس لندن تنها حمایت وی از طرفداران در ماه ژوئیه ، حساب توییتر پلیس متروپولیتن لندن توسط طرفداران هک شد که پیام هایی را برای آزادی این هنرمند ارسال می کردند: “FREE DIGGA D ON FOENEM GANG.”

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *