رفتن به نوشته‌ها

تایلر، خالق و Solange به اشتباه گرفته درباره مونیکا تجهیز Verzuz

عنصر

شباهت بسیاری به شب گذشته ، تایلر ، خالق و سولانژ هردو برای دیدن نبرد ورزوز بین مونیکا و برندی . لذت بردن از شب با 1.2 میلیون نفر دیگر که به شکستن یک رکورد Verzuz کمک کرد ، این دو هنرمند ضبط مشکل داشتند که بفهمند چه چیزی مونیکا پوشیده بود و در نظرات بحث می کرد تا همه ما ببینیم.

همانطور که تایلر با صدای بلند تعجب می کرد که آیا مونیکا شلوار چرمی برنزه یا یک جفت چکمه بلند تا ران را تکان می داد ، سولانژ با یک پاسخ مواجه شد ، و باعث سردرگمی بیشتر در طرف Odd آینده < / a> رپر.

سولانژ پس از پرسش ستاره ایگور در مورد تناسب اندام مونیکا نوشت: “آنها تایلر را شلوار می کنند.” ظاهراً تأیید برای تایلر کافی نبود ، وی با پاسخ دیگری پاسخ داد و دانش سولانژ را در مورد اوضاع زیر سال برد. .. آنها ممکن است کفشهای داگ باشند “، در تایلر دزدگیر شد.

آیا مونیکا لطفاً این مسئله را برای همیشه پاک کند؟ آیا او شلوار یا چکمه پوشیده بود؟ ظاهراً این چیزی است که مردم (مخصوصاً تایلر و سولانژ) باید بدانند.

جنگ شب گذشته Verzuz بین مونیکا و براندی یکی دیگر از کتابها بود. شکستن رکورد قبلی این مجموعه در Instagram Live با بیش از 1.2 میلیون بیننده همزمان ، Swizz Beatz همچنین ادعا کرد که آنها طرفداران بیشتری نسبت به MTV VMA شب گذشته جذب کرده اند.

آیا شما تماشا می کردید (و اگر چنین است ، فکر می کنید مونیکا شلوار یا چکمه پوشیده بود)؟ < / p>

مطالب جالب  اودل بکهام جونیور با خنده شایعات طنز فتیش: "حتی نمی توانستم باور کنم"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *