پیش بینی های فروش آلبوم هفته اول Ty Dolla $ ign

فاش شد

Ty Dolla $ ign یکی از هنرمندان کم ارزش تر در این بازی است. در حالی که او در طول زندگی حرفه ای خود به طور قطع در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است ، اما بیشترین ارتباط او در بین شنوندگان موسیقی ناشی از کارهای برجسته وی است.

با اعلام اینکه آلبوم جدید وی ، با عنوان Ty Dolla $ ign ، جشنی برای توانایی او در همکاری با تقریباً هر کسی برای حضور در بازار است ، خواننده / ترانه سرا / رپر جسد هفته گذشته کار کن


ریچ فیوری / گتی ایماژ

این پروژه تعداد انگشت شماری از سوابق انفرادی را دارد و بر کار Ty با هنرمندانی چون Kanye West ، Thundercat ، Nicki Minaj ، Kid Cudi ، Post Malone ، Roddy Ricch تأکید دارد. ، اراذل و اوباش جوان ، آینده و موارد دیگر.

با توجه به تعداد ویژگی های آلبوم ، انتظار می رود از هفته اول فروش او رقم های بزرگی ارائه شود. با این حال ، به نظر می رسد تقریباً مانند سایر نسخه های کامل وی ، مردم هنوز در خواب هستند – حداقل تا حدی.

با توجه به Hits Daily Double ، Ty Dolla $gn فقط برای حرکت 35- واحد آلبوم معادل 45K از Featuring Ty Dolla $ ign در هفت روز پس از انتشار آن.


Gregg DeGuire / گتی ایماژ

جای تعجب نیست که آلبومی که قصد دارد جایگاه برتر بیلبورد 200 را بدزدد آخرین پروژه لوک کمبز است. سوپراستار کشور در اولین هفته فروش خود بین 85 تا 100 هزار کیلوگرم به فروش می پردازد.

آیا هنوز آلبوم جدید Ty Dolla $ ign را گوش داده اید و اگر چنین است ، نظر شما در مورد آن چیست؟

در [از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>