رفتن به نوشته‌ها

ترامپ متهم به خروپف Adderall بعد از بینی Projectile Video

Adderall در حال حاضر روند دارد و دلیل آن این نیست که این فصل به مدرسه می رود.

این دارو ، که برای درمان ADHD و نارکولپسی استفاده می شود ، نیز است محبوب برای استفاده های تفریحی توسط دانش آموزانی که آن را بیدار نگه می دارند برای تمام شب و کارهای طولانی. طبق اینترنت ، رئیس جمهور ایالات متحده نیز ممکن است پس از آنکه ویدئویی از او در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر در حال صحبت کردن لکه ای از ماده سفید از بینی وی صحبت می کند ، از آن استفاده کند.

همانطور که خطاب کرد کشور ، چیزی را می توان از بینی ترامپ بیرون زد و اگرچه صادقانه است که فقط گرد و غبار یا چیزی دیگر باشد ، مردم با ادعاهای خود مبنی بر سو abاستفاده رئیس جمهور یا از Adderall یا کوکائین در حال دویدن هستند.

گفتگو به این ترتیب بود فعال است که این ماده مخدر در توییتر با افرادی که ویدیو را به اشتراک می گذارند و ترامپ را صدا می کنند ، رو به گسترش است. البته ، او همچنین طرفداران خود را دارد ، که از او حمایت می کنند و نظریه های جایگزینی را درباره آنچه از بینی او بیرون آمده ارائه می دهند.

برای آنچه ارزش دارد ، به نظر می رسد ترامپ متوجه شده است که چیزی از او خارج شده است هونکر بلافاصله ، بدون هیچ گونه اشاره ای به سخنرانی خود ادامه می دهد.


تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ

آیا فکر می کنید رئیس جمهور می تواند کنفرانس های مطبوعاتی خود را بدون نیاز به یک ادعا انجام دهد؟ یا داشت کک می کرد؟ و یا معادل آن، مردم فقط زیاده؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *