رفتن به نوشته‌ها

ترودو از HXOUSE هفته آخر بازدید کرد ، برنامه تاریخی

را اعلام کرد

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو با کارآفرینان سیاه پوست در HXOUSE ، مرکز تفکر The Weeknd در تورنتو ملاقات کرد تا در مورد طرح های ابتکاری چند میلیون دلاری جدید برای حمایت از مشاغل سیاه پوست در کانادا بحث و گفتگو کند. این گفتگوها در حالی برگزار شد که ترودو یک برنامه ملی جدید تاریخی را اعلام کرد و هدف آن فراهم کردن فرصت برای بودجه و وام های بانکی کانادایی های سیاه پوست برای راه اندازی مشاغل شخصی خود است.

برنامه کارآفرینی سیاه اولین نوع در کانادا است. در نظر گرفته شده است تا به صاحبان مشاغل و مشاغل سیاه پوست کمک کند تا از مشکلات مالی و تدارکاتی ناشی از همه گیر COVID-19 تشدید شوند. این برنامه 53 میلیون دلار برای تأمین صندوق اكوسیستم ملی جدید برای حمایت از مشاغل تحت رهبری سیاهپوستان و 33 میلیون دلار به صندوق جدید وام كارآفرینی مشكی برای فراهم كردن فرصت های وام برای صاحبان مشاغل سیاه اختصاص خواهد داد.

دولت با این مشاركت مشاركت داشت. با موسسات مالی کانادا 220 میلیون دلار تعهد به برنامه جدید ، با 6.5 میلیون دلار برای ایجاد مرکز دانش کارآفرینی سیاه و سفید توسط مدیران سیاه و مشاغل و رهبران جامعه اداره می شود که موانع مالی و اجتماعی پیش روی کارآفرینان سیاه را ثبت می کند.

کول بورستون / گتی ایماژ

در یک کنفرانس مطبوعاتی از HXOUSE که در آن برنامه جدید را اعلام کرد ، ترودو با اشاره به نژادپرستی سیستمی و نابرابری های آشکار که در حال انجام است ، اشاره کرد. همه گیری آشکار شد. ترودو گفت: “من تشخیص می دهم که کارهای بیشتری در مورد سیستم عدالت ، بیشتر در مورد ایمنی عمومی و کار با پلیس انجام می شود و ما چیزهای بیشتری برای گفتگو خواهیم داشت.”

مطالب جالب  حمله آل Sharpton را افشا می در پلیس: "توقف بی معنی خشونت و بی قانونی"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *