Trippie Redd Sakes A Hip Hop Classic در “I Got You” Ft. Busta Rhymes به

عنصر

< / div>

مدتی است که طرفداران انتظار داشتند Trippie Redd “I Got You” را رها کند ، به خصوص پس از پخش آنلاین قطعه با کل آلبوم Pegasus. تصور می شد که آهنگ با کمک Busta Rhymes ماه ها پیش به خصوص پس از اذیت کردن Trippie Redd برای انتشار آن منتشر شده است ، اما زمان بیشتری کشیده و دیگر به روزرسانی صورت نگرفته است. روز جمعه (11 سپتامبر) ، تریپی به قول خود عمل کرد و “من تو را گرفتم” را به همراه یک موزیک ویدیو با مضمون دبیرستان تحویل داد که در آن خواننده رپ مورد توجه علاقه اش قرار دارد.

“I Got You “نمونه ای از یک هیپ هاپ کلاسیک آشنا در گروه کر چون از وام های Busta Rhymes و ماریا کری در سال 2003” من می دانم چه می خواهی “وام گرفته است. هواداران نمی توانند توجه نکنند که بانوی اصلی شباهت زیادی به دوست دختر سابق تریپی ، کو لری دارد ، اما شما می توانید این را خود قضاوت کنید. “I Got You” ساخته Trippie Redd با حضور Busta Rhymes را ببینید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

متن ترانه های قابل نقل و انتقاد

عزیزم با شوخ طبعی یک فیلم بساز ، Blu-Ray
من را از خودم نجات نمی دهم ، اما خیلی دیر است
با عرض پوزش از ناراحتی ها و تغییرات خلقی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>