رفتن به نوشته‌ها

ترور آریزا ادعاهای کودک آزاری را انکار کرد

ترور آریزا از پورتلند تریل بلیزر در حال حاضر درگیر نبرد حضانت با مادر فرزندش ، لانا آلن است. آریزا یک پسر 12 ساله با آلن دارد و به گفته TMZ ، آلن در حالی خواستار حضانت کامل کودک است که خواستار قرار منع تعقیب نیز شده است. آلن ادعا می کند که آریزا بیش از یک بار با کودک آنها بدرفتاری کرده و کودک “از نظر مراقبت از او در امان نیست”.

آریزا همه این ادعاها را رد کرده و به دنبال اطمینان از اطمینان او است هنوز می تواند حضانت کودک 12 ساله خود را داشته باشد. در اسناد دادگاه ، آریزا ادعا کرد که آلن این کار را به عنوان راهی برای دستکاری فرزندشان انجام می دهد. آریزا گفت: “آنچه در اینجا رخ می دهد در واقع سو abuse استفاده [آلن] از کودک خردسال توسط درگیری بی امان و بی رحمانه او برای [کودک] ، کمپین بیگانگی و تلاش های خودخواهانه برای دخالت در روابط پدر و پسر است.” / آریزا >

Trevor Ariza

کریستین پیترسن / گتی ایماژ

گفته می شود که آلن این ادعاها را به LAPD و اداره خدمات کودک و خانواده آورده است ، اگرچه در حال حاضر چنین نیست. به نظر می رسد تحقیق در آن قسمت به اتمام رسیده است.

این یک داستان در حال توسعه است ، بنابراین در مورد بروزرسانی ها منتظر بمانید زیرا مطمئن خواهیم شد که آنها را ارائه خواهیم داد.

[ از طریق ]

مطالب جالب  پرونده Breonna Taylor: Kentucky AG می گوید که وی گزارش بالستیک "مهم"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *