رفتن به نوشته‌ها

همکاری مک دونالد تراویس اسکات کارمندان را گیج می کند

هنگامی که تراویس اسکات اعلام کرد که با افرادی مانند مک دونالد همکاری خواهد کرد بسیاری از آنها کنجکاو شدند که چگونه همه اینها جمع خواهد شد. البته ، یک تن از محصولات تجاری منتشر شده است و همه زیبایی های ما را از هر نوع مجموعه کاکتوس جک می شناسد و دوست داریم. این کالا همچنین دارای برخی از مارک های مک دونالد است که باعث می شود شما به نوعی نماینده برند باشید. علاوه بر این ، Travis غذای Travis Scott خودش را نیز تهیه کرد که فقط یک همبرگر اساسی با مقداری بیکن است.

طبق GQ ، طرفداران از سفارش دادن وعده های غذایی خود به نام Travis Scott بسیار هیجان زده شده اند ، با این حال ، بسیاری از کارمندان در طول این آزمایش سخت گیج شده اند. به عنوان مثال ، یک مک دونالد در یوتا اعتراف کرد که کارمندان قدیمی آنها حتی از این هنرمند آگاهی ندارند.

 تراویس اسکات

جریت کلارک / گتی ایماژ برای مک دونالد

” ما داریم [یکی از اعضای خدمه] قدیمی تر با ما هستند و آنها می گویند ، “تراویس اسکات چیست؟” ، “یکی از مدیران گفت. “و ما سعی می کنیم توضیح دهیم ، او یک خواننده رپ است ،” بله بلا “.”

سایر مدیران خاطر نشان کرده اند که کارمندان جوان نسبت به کل موضوع به وجد می آیند و مشتاق دریافت برخی از تجارت هستند ، اگرچه زنجیره های موجود نیستند ” مشخص نیست که چه موقع آن کالا وارد بازار می شود.

اگر در مورد کالاهای کاکتوس جک مک دونالد کپی کرده اید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

[از طریق]

مطالب جالب  پیت کارول تمرین Seahawks را لغو می کند بنابراین بازیکنان می توانند برای رای دادن ثبت نام کنند
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *