تجر تراویس اسکات X مک دونالد شامل 90 $ مرغ McNugget بدن بالش

عنصر

این شیدایی مک دونالد طی چند روز گذشته بوده است زیرا شمارش معکوس برای رونمایی از فست فود قریب الوقوع تراویس اسکات آغاز شده است. امروز (8 سپتامبر) ، پس از بازدید تراویس اسکات از محل برگزاری جشن غذای Quarter Pounder که در زنجیره محبوب در قاره آمریکا راه اندازی شده بود ، انبوه طرفداران به قدیمی ترین رستوران مک دونالد حمله کردند. همکاری مک دونالد با زندگی. ” “ما دو جهان نمادین را گرد هم آورده ایم. از جمله م componentلفه های خیریه برای من مهم بود و من نمی توانم منتظر بمانم تا مردم ببینند چه چیزهایی را در فروشگاه ذخیره می کنیم.”

[محتوای جاسازی شده]

برای همراهی با معاملات بزرگ مک دونالد ، تراویس اسکات همچنین خط تجارت خود را برای تکمیل قرارداد جکت کاکتوس فاش کرد. سه راهی سفید 48 دلاری با آرم مک دونالد با عبارت “Cactus Jack” ، شورت جین 250 دلاری با همان آرم Mickey D’s-CJ ، کلاه 44 دلاری با نشان MD-CJ ، سینی 30 دلاری “I’m Lovin It” وجود دارد. ، سه راهی “Cactus Mac” و موارد دیگر. قبل از اینکه هواداران به فروشنده رپ کمک کنند تا کالاهای مک دونالد خود را به فروش برساند ، ده ها مورد لباس برای چنگ زدن وجود دارد.

به غیر از بسته فنجان های استیر فوم 25 دلاری و کراوات 45 دلاری ، می توانید بدن $ 90 مرغ McNugget را نیز بگیرید. بالشی به طول سه فوت. چند عکس از مجموعه زیر را بررسی کنید و آن را به طور کامل در وب سایت تراویس اسکات ببینید.

[از طریق]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>