رفتن به نوشته‌ها

آگهی راه اندازی تراویس اسکات مک دونالد انقباض غیر ارادی ماهیچه الگوهای رفتاری و فیلم ها

عنصر

هفته ها است که ما شاهد شایعاتی در مورد همکاری تراویس اسکات و مک دونالد هستیم که نشان می دهد غول فست فود اولین تیم بزرگ این قامت با یک چهره مشهور در دهه های گذشته است. . آخرین باری که به یک شخصیت عمومی یک وعده غذای سفارشی کامل در منو داده شد ، مایکل جوردن در سال 1992 بود.

از امروز ، وعده غذایی Travis ‘Quarter Pounder در مکان های McD در سراسر کشور موجود است. اگر قصد دارید با سفارش یکی متوقف شوید ، حتماً بگویید که کاکتوس جک شما را فرستاده است. صفحه توییتر مک دونالد همچنین مردم را به فریاد “روشن شده است!” تشویق می کند. پس از سفارش ، که باعث ایجاد برخی از فیلم های کاملاً مسخره و ارزشمند مم می شود از نوجوانان متوقف شده توسط مفاصل فست فود محلی خود ، باعث ایجاد فریب کارکنان شود.

[محتوای تعبیه شده]

شما احساس کمال مزد کارگران امروز مک دونالد که صدها ربع پوند با پنیر و بیکن اضافی ، سیب زمینی سرخ شده با سس BBQ تیز و اسپریت با یخ اضافی دارند ، احساساتی می شود.

همچنین تراویس در حالی که به سمت مکان مورد علاقه خود می رفت ، توسط گروهی از طرفداران که به همین منظور در آنجا بودند مورد هجوم قرار گرفت.

تعداد زیادی فیلم در توییتر وجود دارد و اینستاگرام ، نشان می دهد که مردم غذای تراویس اسکات را به طور ناجورانه سفارش می دهند. ما در زیر چند مورد و همچنین واکنشهای کلی را آورده ایم.

مطالب جالب  Asylums - کاباره ژنتیکی

آیا شما یکی را انتخاب می کنید یا از این امر صرف نظر می کنید؟

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *