رفتن به نوشته‌ها

تراویس اسکات قطره های “حق رای دادن” را این هفته تأیید می کند

دو سال از آغاز سلطنت تراویس اسکات می گذرد. اگرچه او قبلاً تا زمان معرفی Rodeo نام خود را به دست آورده بود ، این Astroworld است که درها را برای همکاری با بسیاری از شرکت ها و مارک هایی که با آنها ارتباط داشته باز می کند. آخرین معامله وی با مک دونالد او را به اولین چهره مشهور از زمان مایکل جوردن تبدیل کرد که همکاری خود را با این شرکت داشته است.


کریگ باریت / گتی ایماژ

با هر چیزی که مربوط به LaFlame باشد ، به احتمال زیاد فراوانی وجود دارد تاجر را دنبال کنید. همکاری مک دونالد او تفاوتی نداشت ، حتی یک آهنگ سریع برای هواداران به وجود آورد. “FRANCHISE” قرار است این جمعه اکران شود. وی پیش از این اعلام کرده بود که جمعه هفته گذشته با تأیید اینکه روز جمعه عرضه می شود ، برای پیش سفارش آماده شده است. جورج کاندو ، که کارهای هنری Kanye’s My Beautiful Dark Twisted Fantasy را انجام داده بود ، بعنوان هنرمندی که در پس کارهای هنری “Franchise” بود ، مشخص شد. بیلبوردهای این آثار هنری پیش از رونمایی رسمی اسكات از روی جلد ، روی جدول زمانی ظاهر شدند.

گفته می شود “Franchise” عنوان قبلی است ، “White Tee” ، همکاری مورد انتظار با Young Thug. بر اساس گمانه زنی های آنلاین ، “Franchise” ممکن است از MIA نیز برخوردار باشد. هیچکدام از اسکات یا برچسب وی این موضوع را تأیید نکرده اند و به هواداران توصیه کرده اند “برای جزئیات بیشتر آهنگ و انتشار با نزدیک شدن به تاریخ انتشار در هر بیانیه مطبوعاتی منتظر بمانند”.

چشمان خود را پوست کنده نگه دارید.

مطالب جالب  تراویس اسکات بحث BLM پشتیبانی: "اجازه دهید تا کمک به هیچ وجه"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *