حزب محافظه کار Lanez هنگامی که خودرو های هوشمند در Jabs باز هم در پاسخ به ریک راس

عنصر

در حالی که ریک راس و توری لانز همچنان به تبادل نظر کلامی خونسرد در رسانه های اجتماعی ادامه می دهند ، گوشت گوشت در حال گرم شدن است. با قضاوت روزا در صفر بردن از لانز ، به نظر می رسد که او به دلیل این حادثه تفرقه انگیز تیراندازی که در ماه ژوئیه رخ داده ، طرف مگان تی استالیون بوده است. هفته ها پیش ، ریک راس شروع به جابجایی Tory با ویدئویی از ماشین هوشمند کوچک کرد ، و به جای اینکه فقط به محصولات بی توجهی کند ، Lanez تصمیم گرفت که پاسخ دهد. بومی تورنتو به راس گفت که او برای شهر برونا تیلور در شهر خود لشکر کشی کرده اما رئیس را در خیابان با مردم ندیده است. راس به لانز گفت كه باید همان سرعتی كه با او جواب می داد ، به مگان تو استالیون پاسخ می داد و افزود كه لانز “پسر كوچكی” بود كه نیاز به “سرپرستی” داشت.

تات ادامه می دهد در حالی که Rozay با نگاه به ماشین های هوشمند ، لانز را ترول می کند و به Tory می گوید وسیله نقلیه او در راه است. یک بار دیگر ، Tory Lanez نتوانست به خودش کمک کند و به جای اینکه اجازه دهد اسلاید چرخان شود ، چند کلمه دیگر برای Ross داشت. توری نوشت: “به نظر می رسد که شما وقت بزرگی می خرید.” “من در پایین بلوک شما زندگی می کنم. فقط ماشین خود را بچرخانید. و لطفاً هیچ فلفل لیمویی روی صندلی های من برادر نگیرید …” پست زیر کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>