TM88 می گوید ضرب آهنگ “Codeine Crazy” از Future “Throwaway”

بود

اگر قرار بود طرفداران آینده در مورد عملکرد بزرگ موسیقی او مورد سنجش قرار بگیرند ، احتمالاً شما شاهد یک تصمیم تقسیم شده بین “March Madness” و “Codeine Crazy” هستید. با برجسته کردن هر دو آهنگ از دوگانگی شخصیت Future ، دومی نقشی محوری در بیان درد او داشت ، و در یک لحظه آسیب پذیری نادر از خواننده رپ آتلانتا به اوج خود رسید. به راحتی احساسی ترین آهنگ از فهرست گسترده وی ، “Codeine Crazy” بدون تولید سودا و مالیخولیایی TM88 هرگز چنین کارآمد نبود.

تصویر از طریق HNHH

با وجود تأثیری که تصنیف ایجاد کرد داشتن ، در جهانی دیگر ، بسیار خوب ممکن است از ابتدا وجود نداشته باشد. در واقع ، ممکن است به خوبی در یک پوشه روی هارد دیسک TM88 باقی مانده باشد ، و این معادل دیجیتال جمع آوری گرد و غبار است. در جریان تبادل اخیر در توییتر ، تهیه کننده در پاسخ به طرفداری با استفاده از “Codeine Crazy” به عنوان شاهدی برای درخشش وی ، حاکی از این بود که ضرب و شتم او را به عنوان یکی از بزرگان ضرب آهنگ هیپ هاپ تقویت کرد. TM در پاسخ به این تعارف با افشاگری شگفت آور گفت: “Tbh codeine crazy was a دور انداختن.”

طولی نکشید که میت های باورنکردنی شروع به غلتیدن کردند و به زودی پاسخ های او پر شد از افرادی که سوال می کردند چه چیزی ممکن است او را به قفل کردن چنین سازهایی سوق دهد. با این وجود عقاید 20/20 است و TM احتمالاً در وهله اول در مورد زنده ماندن این سازنده اظهار نظر می کرد. همه مواردی که در نظر گرفته شد ، ما در نهایت خوشحالیم که او تغییر عقیده داد – “Codeine Crazy” ادامه داد و میراث خود را جعل کرد ، و بازی برای آن بهتر است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>