رفتن به نوشته‌ها

انتخاب دور اول تیتان ها ، ایسایا ویلسون ، دستگیر شده برای DUI

انتخاب دور اول تیتان ها ، ایسایا ویلسون به دلیل DUI ، جمعه بازداشت شد.

 Isaiah Wilson، Titans، Arrest Kevin C. Cox / Getty Images

او در ساعت 1:28 بامداد شنبه با یک وام 1000 دلاری آزاد شد. تیتان ها در بیانیه ای گفتند: “ما از وضعیت آگاه هستیم.” “این رفتاری نیست که نشان دهنده شخصیت تیم فوتبال ما باشد و ما در حال کار بر روی جزئیات چگونگی ادامه کار هستیم.”

گزارش شاهدی از گزارش دستگیری ویلسون می گوید که وی در حال انجام “دونات” دیده شده است در تقاطع خیابان 25th Avenue N. و خیابان شارلوت ، هنگامی که وی کنترل وسیله نقلیه را از دست داد و با یک دیوار بتونی تصادف کرد.

ویلسون به پلیس گفت این تصادف نتیجه یک مشکل لاستیک او بود ؛ با این حال ، افسر دستگیر کننده از تنفس ویلسون بوی الکل می دهد و آزمایش Breathalyzer را انجام می دهد. سطح الکل خون ویلسون در 107/0 ، بالاتر از حد مجاز 08/0 تنسی بود.

این دومین حادثه رفتاری است که ویلسون از زمان پیوستن به تیتان ها در آن رخ داده است. ماه گذشته ، وی پس از یک مهمانی در دانشگاه ایالتی تنسی اخطار تخلف دریافت کرد.

مایک ورابل ، مربی تیتان ها در محل سخنرانی گفت: “شما نمی توانید یک بازیکن فوتبال حرفه ای را در خارج از ساختمان کنترل کنید.” زمان. “همیشه امیدوار باشید که ما از اینجا تصمیمات درستی می گیریم و همه کارها را می توانیم برای حفظ بهترین سلامتی انجام دهیم.”

مطالب جالب  کوین گیتس خطاب به مردان مسلمان که اجازه دارند چند همسر داشته باشند

[از طریق]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *