رفتن به نوشته‌ها

تیتان ایکس هوایی اردن 23 به زودی: بهترین نگاه این حال

عنصر

اگر طرفدار مایکل جردن باشید ، می فهمید که شماره 23 در تاریخ وی جایگاه قابل توجهی دارد. البته این عددی است که جوردن در طول زندگی حرفه ای خود باید بپوشد و طرفداران آن را دوست دارند. از زمان حضور اردن در NBA ، بازیکنان زیادی شماره 23 را به عنوان ادای احترام به تن کرده اند ، از جمله لبرون جیمز که در حال حاضر به عنوان عضوی از لس آنجلس لیکرز این شماره را دارد.

هنگامی که Air Jordan 23 وارد سیستم در سال 2008 ، طرفداران هیجان زده شدند زیرا می خواست شماره اردن را نشان دهد. گرچه مطمئناً محبوب ترین مدل اردن در تمام دوران ها نیست ، اما مطمئناً افراد دزدکی حرکت نیز وجود دارند که به دلیل ساده نمایی و طرح های گرافیکی بالایی از آن لذت می برند. مدتی است که مسیر جدید رنگی جوردن 23 ساخته نشده است ، اما با توجه به ارتباط تایتان با جردن برند برای همکاری ، این مورد در شرف تغییر است. چند تیزر از این کفش وجود داشته است ، اما اکنون ، به لطفhanzuying در اینستاگرام ، عکس های بسیار مفصلی داریم که دامنه کامل طرح رنگ “سیاه / بادبان / سفید / طلای متالیک” را به شما ارائه می دهد.

تاریخ انتشار این مدل هنوز مشخص نشده است ، بنابراین برای اطلاع از جزئیات با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد که آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

مطالب جالب  همه چیز آمدن به Netflix در سپتامبر 2020
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *