رفتن به نوشته‌ها

Weeknd با گفتار پذیرش VMA

خواستار عدالت برای Jacob Blake است

The Weeknd پس از برنده شدن در بهترین R&B VMA برای تک آهنگ پس از ساعتها تک “چراغ های کور” از سیستم عامل خود در جوایز موسیقی ویدیویی استفاده کرد تا از برونا تیلور و جیکوب بلیک حمایت کند.

The Weeknd، VMAs سیندی اورد / گتی ایماژ

این خواننده کمتر از 20 ثانیه صحبت کرد ، و اشاره به این داشت که قتل های اخیر بر ذهن او سنگینی می کند:” برای من واقعا سخت است که اکنون جشن بگیرم و از این لحظه لذت ببرم ، بنابراین من فقط می خواهم عدالت را برای جاکوب بلیک و عدالت را برای برونا تیلور اعلام کنم. ” آپارتمان او افسران تیلور را که در هنگام خواب غیرمترقبه در رختخوابش بود ، به طرز فجیعی شلیک کردند. این تیراندازی باعث اعتراض در سراسر کشور شد.

بلیک در حالی که قصد ورود به وسیله نقلیه خود را داشت ، در پلیس در کنوشا ، ویسکانسین به پشت تیر شلیک شد. گزارش شده است که پس از هفت بار تیراندازی ، بلیک از کمر به پایین فلج شده است. این تیراندازی بازیکنان NBA را واداشت تا در میان مرحله پلی آف اعتصاب کنند. آنها روز شنبه بازگشتند ، با توافق نامه های متعددی با مالکیت ، از جمله اینکه استادیوم های NBA به عنوان مراکز رای گیری برای انتخابات آینده ریاست جمهوری در ماه نوامبر استفاده می شود ، به بازی برگشتند.

بعدا امشب دوباره بررسی کنید تا سایر برندگان این رویداد را ببینید.

[ از طریق ]

مطالب جالب  پاپ دود و آب WRLD پس از مرگ بهتر 6ix9ine در نمودار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *