The Rise Of C-Murder: A Complete History

رپر آتلانتا Trouble یک بار اعلام کرد که “واقعی نادر است” ، یک اعلامیه ساده که اهمیت زیادی در بازی رپ دارد. نه بازی رپ که توسط جریان اصلی مصرف می شود ، بلکه بازی ساخته شده و توسعه یافته در سطح پایه است. جایی که هنرمندان مشتاق مجبور می شوند با حفظ سطح سرسخت ، با شرایط خود سازگار شوند. تهدید به خشونت هرگز دور نیست و غیر معمول نیست که می بینید دوستان قبل از بزرگسالی می میرند. احترام باید بدست آورد خطر می تواند خود را به روش های بی شماری نشان دهد. با دیدن فیلم C-Murder در حال عبور از پروژه های معروف Calliope ، یک ستون محبوب در یک جامعه رها شده ، بحث در مورد صحت و سقم رپ سخت است.

این کیفیتی است که بسیاری از طرفداران آن را تحسین می کنند ، اما چنین تحسین می تواند متزلزل باشد. اغلب اوقات یک خواننده رپ به دلیل “واقعی بودن” ستایش می شود و فقط در اولین نشانه پرخاشگری کنار گذاشته می شود. فراموش نکنید که این رفتارها محصول محیطی است که مردان جوان مجبور می شوند روزانه با PTSD آزمایش نشده مقابله کنند. این تلاشی برای توجیه خشونت نیست ، بلکه درک این است که چنین انگیزه هایی از کجا ناشی می شود. از نظر C-Murder ، تا زمان آن روز سرنوشت ساز در سال 2002 بدون عذرخواهی ، اصرارهای خشونت آمیزی بود که در نهایت اثبات خنثی کردن وی بود. و در این روند ، زندگی استفان توماس شانزده ساله در یک حادثه ویرانگر از بین رفت که باعث ایجاد س questionsالات بیش از پاسخ شده است. داستان C-Murder یکی از موارد پیچیده اخلاقی است که سیستم حقوقی آمریکا در مرکز آن ثابت مانده است. و این کیم کارداشیان از بین همه مردم بود که بار دیگر آگاهی خود را نسبت به سرباز فراموش شده No Limit افزایش داد و در حال حاضر به جرم قتل درجه دو به حبس ابد محکوم شد.

 C-Murder

ماریو تاما / گتی ایماژ < / h6>

برای درک زمینه ظهور پیروزمندانه و سقوط فاجعه بار C-Murder ، باید از همان جایی شروع کرد که همه چیز شروع شده است. پروژه های Calliope. اگرچه تخریب و بازسازی آن در سال 2014 ادامه یافت ، اما برای مدتی Calliope یکی از کشنده ترین مکانهای ایالات متحده قلمداد می شد. در سال 2004 ، یک مستند در مورد C-Murder با بررسی کامل پروژه ها ، تصویری از سبک زندگی و فلسفه های رانندگی را ارائه داد. غیر معمول نبود که به طور مرتب توپخانه سنگین به نمایش در می آمد. یک نفر هنوز از زخمهای گلوله و انگشت شست معیوبش پرستار شده و با غرور در صدای زخمهایش را منعکس می کند. تأیید مکرر آنچه واقعی است یادآوری مداوم ارزشهایی است که سبک زندگی کالایوپ را تعریف می کند. فقط کافی است چند دقیقه فیلم را ببینید تا اهمیت اصالت را از نظر ساکنان آن درک کنید. یکی از مشارکت کنندگان اعلام می کند: “من با آن واقعی هستم.” “من تمام آن جواهرات را ندارم اما مهمات beaucoup را گرفتم. منو شنیدی؟ مهمات Beaucoup. من در مورد هیچ bling-blingin نیستم – من در مورد sting stingin هستم. “

تبعاتی که چنین محیطی می تواند در ذهن در حال رشد داشته باشد حیرت انگیز است. مردان جوان مجبور می شوند که مکرراً از یک طناب استفاده کنند تا مبادا نوسانات رخ دهد ، عواقب آن می تواند به طور بالقوه وخیم باشد. کسانی که تمایلی به سازگاری و دفاع از خود در هنگام تحریک ندارند ممکن است بیش از غرور خود را از دست بدهند. در نظر بگیرید که C-Murder نه تنها توانست بر مشکلات محیط زندگی خود غلبه کند ، بلکه حتی پس از موفقیت در بازی رپ نیز قابل احترام باشد.

 C-Murder Calliope No Limit

ماریو تاما / گتی ایماژ

اگر یک استاد مستر جوان برای پخش موسیقی اولیه خود از طریق برچسب ضبط خود مستقر در ریچموند به نام “فروشگاه بدون محدودیت ضبط” شتاب نمی زد ، این امکان پذیر نبود. P به عنوان تنها مغازه هایی که رپ گانگستایی را حمل می کرد و می فروخت ، ژانری که در آن زمان به سرعت در حال رشد بود ، P به سرعت خط مشاغل سخت خود را پیدا کرد. P پس از فهمیدن شلوغی های خود در نیواورلئان که برای مواد جذاب ساخته شده بود ، P تصمیم گرفت تا کار خود را در این صنعت امتحان کند. BET’s No Limit Chronicles به طور کامل روزهای شکل گیری او را به عنوان یک مأمور تحت پوشش قرار داد و تصویری از یک جوان رویایی را که در حال فروش نوارهای خام در دریایی از رقابت تصفیه شده و ثابت است ، ترسیم کرد. پس از کشته شدن برادرش کوین در پروژه های Calliope ، P مصمم بود که دیگر برادران خود – کوری میلر و ویشون “Silkk The Shocker” میلر را تا آنجا که ممکن است دور کند. با در نظر گرفتن مانیتور خود از زمانی که صرف خدمت به عنوان پزشک در جنگ خلیج فارس کرد ، اصالت C-Murder به سرعت به شعر او ترجمه شد. غرق در بینایی P ، برادرش را به دنبال ریچموند ، کالیفرنیا دنبال کرد ، و کار را شروع کرد تا اینکه برچسب توانست به نیواورلئان برگردد و یک اردوگاه پایه مناسب ایجاد کند.

اگرچه سالها قبل از او می گذرد اولین آلبوم انفرادی Life or Death در سال 1998 وارد می شود ، C-Murder با کار در پروژه های TRU به سرعت خود را به عنوان یک طرفدار محبوب نشان داد. همانطور که حرکت No Limit در اوایل دهه نود شروع به رشد می کند ، و در اواخر آلبوم پلاتین با TRU To The Game 1997 ، بسیاری مشتاق دیدن آنچه C-Murder به عنوان یک هنرمند مستقل ارائه می دهد بودند. سرانجام وقت آن فرا رسید ، زندگی یا مرگ ناامید کننده نبود. سوار بر موج حرکت ناشی از تقویم انتشار بی وقفه و بسیار پرکار P – بدون اشاره به هیاهوی امضای اخیر اسنوپ داگ – افت شدید C-Murder در هفته اول 197000 واحد چشمگیر را جابجا کرد. با داشتن ویژگی های Master P ، UGK ، Silkk The Shocker ، آلبوم تا حد زیادی در ایجاد بسیاری از ویژگی های تعیین کننده Murder به عنوان یک Emcee کمک کرد.

 بدون محدودیت

Theo Wargo / WireImage / گتی ایماژ

یعنی اصالت او ، ارائه شده در آهنگ هایی مانند “A 2nd Chance”. در میله های افتتاحیه ، C-Murder در روزهای اولیه حضور خود در کالایوپ صحبت کرد ، بازتاب های صادقانه او برای شنوندگان بسیار طنین انداز شد. او در میله های بازشو می گوید: “شروع به کار به عنوان یک اراذل و اوباش خیابانی ، فقط آویزان و اراذل و اوباش بود.” “’89 برای مواد مخدر به زندان رفت ‘و muggin / Poppa لطفا هیچ راهی برای من نیست ، 10 سال مشروط به این معنی نیست که شما آزاد هستید.” آنچه در تکنیک او فاقد پالایش بود ، با شدت کامل جبران کرد و هواداران را به هر کلمه آویزان کرد. برخی هستند که حتی احساس می کنند او از این نظر با 2Pac مقایسه می کند.

در واقع ، کل جنبش بدون محدودیت جذابیت را از خام خود جلب کرد ، کیفیتی که از همان نوارهای سازنده Master P ماندگار بود. با بازگشت به آن مستند اولیه که بازگشت مکرر C-Murder به Calliope را برجسته می کند ، مشخص بود که اگرچه او به لزوم دستیابی به هدفی بالاتر پی برد ، اما هرگز به جایی که آمده بود پشت نکرد. به همین دلیل حضور او در کنار اسنوپ داگ در “Down For My N *** az” این سرود را با چنین جاذبه هایی آغشته کرد. این دلیلی است که آلبوم استودیویی 2000 Trapped In Crime (عنوانی که متأسفانه اثبات می شود نبوت است) پس از فروش 156،000 نسخه در هفته اول ، در عرض یك ماه طلا شد. متأسفانه ، در سال 2001 بعد از اینکه خواننده رپ درگیر مشکلات قانونی شد ، جنبش C-Murder به سرعت در حال افزایش بود و جاه طلبی تجاری متوقف شد.

در 15 آگوست 2001 ، گزارش ها نشان می دهد که رپ در تلاش است وارد شود Club Raggs در Baton Rouge فقط از طریق امنیت از ورود به آن منع می شود. به دنبال این ، C-Murder ادعا کرد اسلحه خود را کشیده و سلاح را به داخل باشگاه شلیک کرده است. اگرچه اسلحه از کار افتاد ، در نهایت Murder موفق شد قبل از عزیمت با SUV ، یک گلوله به زمین شلیک کند. یک مقاله بایگانی شده از بیلبورد به سخنگوی پلیس Baton Rouge Cpl استناد می کند. دون کلی ، که تصریح کرد برای C-Murder حکم جریمه دو اتهام اقدام به قتل در درجه یک و یک مورد استفاده غیرقانونی از سلاح صادر شده است. در این زمان ، او در اواسط کار بر روی چهارمین آلبوم استودیویی خود CP-3.com بود ، انتشار آخرین نسخه بدون محدودیت. اگرچه آینده برای C-Murder نامشخص به نظر می رسید ، اما نام او هنوز هم مورد توجه جریان اصلی قرار داشت. البته لازم به ذکر است که CP-3.com تنها در 45 سالگی در جدول بیلبورد حضور یافت و کم فروشی ترین آلبوم حرفه ای وی را رقم زد.

 C-Murder

آثار هنری رسمی هنرمندان

در پشت صحنه ، استاد P و C-Murder بر سر اختلاف فلسفی با هم اختلاف داشتند. C-Murder که مایل نبود پشت خود را به خیابان ها برگرداند ، مرتباً به پروژه های Calliope برمی گشت ، مکانی که در تواریخ بدون محدودیت اخیر به عنوان “محیط او” توصیف شده است. این شکاف تنها پس از دستگیری سی در راگز افزایش یافت ، که به نظر می رسید به دلیل عدم تمایل به پیگیری فرصتهایی که موفقیت هیچ محدودیتی به آنها نداده بود ، به P برخورد کرد. اما همانطور که هر فیلم مستند C-Murder به وضوح نشان می دهد ، خواننده رپ قصد تغییر روش خود را نداشته است. در 12 ژانویه 2002 ، C-Murder خود را درگیر یک درگیری شدید دیگری می کند ، این درگیری در کلوپ پلاتینوم. برای استیو توماس 16 ساله ، یک خواننده رپ مشتاق ، این امر مهلک خواهد بود.

حساب به اشتراک گذاشته شده در No Limit Chronicles ، ارائه شده توسط دارنل جردن ، نگهبان سابق امنیتی باشگاه پلاتین ، تصویر زیر را نشان می دهد. توماس با مسواک زدن ناخواسته به یک مرد ناشناس ، خود را مورد حمله قرار داد. با بالا گرفتن درگیری ، جوردن توضیح می دهد که او میلر را درگیر جنگ دیده و تلاش کرده تا او را از جنگ دور کند. در وسط هرج و مرج ، صدای تیراندازی بلند شد و قلب او را به استیو توماس زد و او را کشت. اردن سپس فاش می کند که به دنبال تیراندازی ، او را به یک ایستگاه پلیس بردند و از او خواستند مردی را که در یک عکس بدون زمینه است شناسایی کند. وقتی او به درستی به C-Murder اشاره کرد ، از او خواسته شد پشت عکس را امضا کند. وی اظهار داشت که پلیس هرگز به او نگفته است که از این روند برای شناسایی تیرانداز بالقوه استفاده می کند. C-Murder ظرف یک هفته به اتهام قتل در درجه دوم دستگیر شد ، که خود را بی گناه معرفی کرد.

دادگاه وی رسماً در سپتامبر 2003 آغاز شد ، جایی که اردن ادامه داد تا شهادت دهد که در واقع C-قتل که ماشه را کشید. پانزده روز بعد ، هیئت منصفه به این نتیجه رسید که میلر مقصر است ، و لوئیزیانا با هر محکومیت قتل ، حکم حبس ابد را صادر کرد. اما با وجود صدور حکم آهنی ، ترک ها کاملاً نامرئی نبودند. در سال 2006 ، آشکار شد که برخی از شاهدان شهادت علیه C “سابقه کیفری” داشتند ، واقعیتی که قبل از دادگاه مشخص نشده بود. به همین ترتیب ، تیم C-Murder خواستار اعاده دادرسی شد و قاضی اجازه داد. به دنبال آن ، C-Murder به مدت سه سال در حبس خانگی قرار گرفت ، و دادگاه دوم وی در سال 2009 برگزار شد.

[محتوای جاسازی شده]

Darnell Jordan یک بار دیگر بازگشت ، با قاطعیت ادامه داد که این C-Murder بود که ماشه را کشید. با ثابت ماندن شهادت وی ، دادستان ها شروع به اجرای عمل زشت استفاده از شعرهای یک خواننده رپ به عنوان مدرکی برای فعالیت مجرمانه کردند. ما اخیراً شاهد اجرای این امر در دادگاه Drakeo The حاکم بوده ایم و بسیاری از آنها از دامنه لغزنده استفاده از بیان خلاقانه در دادگاه انتقاد کرده اند. متأسفانه برای C-Murder ، او یک بار دیگر توسط هیئت منصفه 12 نفره مقصر شناخته شد و حکم حبس ابد وی بار دیگر تجدید شد. لازم به ذکر است که هیئت منصفه به اتفاق آرا نبود ، بلکه به دار آویخته شد. ده به نفع گناه ، دو مخالف. متأسفانه برای C-Murder ، لوئیزیانا تنها ایالتی بود که می توان بدون یک هیئت منصفه وحدت رویه ، حکم حبس ابد را اجرا کرد. اگرچه این رویه در سال 2018 لغو شد ، اما موارد قدیمی تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

ایجاد تردید بیشتر در مورد صحت مشارکت در C-Murder موضوع اصلی دارنل جردن بود. در ژوئیه 2018 ، نگهبان امنیتی که به اخراج کوری میلر کمک کرد ، اظهارات خود را پس گرفت. در مقاله های بدون محدودیت ، جردن توضیح می دهد که این روند تأثیر زیادی بر سلامت روان وی داشت ، و خاطرنشان کرد که وی توسط دادستان ها احساس “فریب” می شود. وی با تکرار ادعاهایی که دو سال پیش مطرح کرد ، اظهار داشت: “من باید به همه اطلاع دهم ، این مرد بی گناه است.” “من به مادر و پدر استیو احساس می کنم اما به طور قطع می دانم که فرد اشتباهی برای قتل پسرشان در زندان نشسته است.” به دنبال این افشاگری ، علیرغم اینکه قاضی احتمال دادرسی مجدد را در سال 2019 رد کرد ، تیم C-Murder علیه ایالت لوئیزیانا برای تغییر حکم مبارزه کرده است.

 C-Murder

آثار هنری رسمی هنرمندان

از آن زمان ، تمرکز دوباره ای بر وضعیت حقوقی C-Murder وجود دارد. اکنون 49 ساله است ، وی بیشتر مدت بیست سال گذشته را در زندان گذرانده است. در تمام مدت ، او برائت خود را اعلام کرده است. در آگوست سال 2020 ، کیم کارداشیان با آگاهی از وضعیت C-Murder ، با ارسال توییتر ماموریت جدید خود را اعلام کرد. کیم در شانزدهم آگوست نوشت: “از زمان محاکمه وی ، شاهدان استناد کردند ، شواهد جدیدی از بی گناهی احتمالی وی آشکار شد و ادعاهایی مبنی بر فشار دادن هیئت منصفه برای رای دادن برای محکومیت وجود دارد.” “عدالت واقعی برای مرد جوان مستلزم مسئولیت کسی است که او را کشته و کوری میلر را به خانه فرزندانش برگرداند.” استاد P با تأیید اینکه وی برای کمک به رایگان C-Murder با مونیکا همکاری خواهد کرد ، از این حرکت ابراز سپاس کرد – اگرچه ، او صراحتاً شک داشت که لوئیزیانا هرگز اجازه می دهد برادرش آزاد راه برود.

C -قرارد پس از اینکه پرونده وی بار دیگر مورد توجه مردم قرار گرفت ، به اینستاگرام رفت تا از او تشکر کند. “پس از تماس ما برای اولین بار در 19 سال گذشته ، من خوابیدم !!” او نوشت ، از مونیکا و کارداشیان برای علاقه خود تشکر کرد. “شما می توانید پشت این دیوارها استراحت کنید اما در واقع هرگز نمی خوابید! پرونده من سالها راکد بود! من یک مرد هستم بنابراین مسئولیت کسی نبود که من را نجات دهد و هیچ کس سعی نکرد! اما وقتی به خدا توکل کنید فرشتگان خود را می فرستد! این پیام برای هر زن و مردی است که با بی عدالتی های سیستم می جنگند ، دیگر هرگز دست بردار نباش !!! “

از این لحظه ، C-Murder همچنان به اجرای حکم حبس ابد خود ادامه می دهد.

joker123 casino malaysia minyak dagu mega888 apk pussy888 xe88 joker123 super 8 ways ultimate live casino malaysia live22 malaysia mega888 apk 免费电影 casino malaysia