icon هفته سوم و DMX بازگرداندن Ruff Ryders به ​​در “غرفه گه”

عنصر

هرکسی که در دوره راف رودرز بزرگ شده است ، به احتمال زیاد به چشم “Bout Shit” ، در حال خواندن تک آهنگ جدید آلبوم آینده LOX Living Off Xperience . نه تنها نشانگر بازگشت پیروزی پیروزی برای افسانه های افسانه ای است ، بلکه باعث می شود همکار دیرینه DMX را در مخلوط کنید. با وجود آلبوم آینده خود در آثار ثابت ، شنیدن X بار دیگر در حال رکاب زدن در کنار همسالانش چیزی نیست که تازه باشد. به خصوص هنگامی که او در حال کالیبره شدن است.

با استفاده از سازهای کر از اسکرام جونز ، سبک P آن را با یک آیه باز کردن نرم و صاف تنظیم می کند ، بدون زحمت به سمت کر و آیه تهاجمی DMX می رود. X می گوید: “خنده دار فکر کنید؟ می خندید.” “N **** که در حال حاضر مرده است ، من همچنان ضرب می زنم.” چوپان لوچ در مرحله بعدی قرار دارد ، و دارای یک دوره قدیمی قدیمی است. او تقلب و نفرت را صدا می زند؛ در واقع ، او بسیار وحشی است که حتی یک خط به اوج می خورد که از آکنه پسرش لذت می برد. آخرین و مهمترین چیز Jadakiss است ، که همه چیز را با خونسردی می بندد و دوز فیض تحت فشار محاسبه می شود. وی اظهار داشت: “ما هرگز یك بار نگفتیم” اگر این برای ما نبود “. “در نگاه من به عقب نگاه می کنم ، فقط کافی نبود / عشق جعلی در معرض دید قرار گرفت ، این فقط شهوت نبود.”

حتما همین حالا نام تجاری جدید را بررسی کرده و نگاه کنید. از طریق LOX می توانید Living Off Xperience را به طور کامل در روز جمعه ، 28 اوت تحویل دهید.

LYRICS QUOTABLE

>

فکر می کنید چیزی خنده دار است؟ با خنده خود ادامه دهید – N *** که در حال حاضر مرده است ، من می خواهم به ضرب و شتم خود ادامه دهم
یک توپ گشاد بوده ام و به نام زنگ های زنگ زده ، از خیابان مدرسه تا Warburton استفاده می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>