رفتن به نوشته‌ها

“تنت” با وجود شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس

200 میلیون دلار عبور می کند

جدیدترین فیلم کریستوفر نولان ، تنت ، علی رغم اکران بسیار محدود تئاتر در اثر شیوع ویروس کرونا ، از مرز 200 میلیون دلار عبور کرده است.

کریستوفر نولان ، تنت ، Box Office آندریاس رنتز / گتی ایماژ

این هیجان انگیز بخاطر تصاویر چشمگیرش مورد تبلیغ قرار می گیرد و در نتیجه نمایش چشمگیری را برای تئاترهای ایماکس به نمایش می گذارد” Paul Dergarabedian ، تحلیلگر ارشد رسانه ای در ComScore ، گفت: “شریک رقص سینمایی عالی برای تنت است.” نولان سال هاست که با Imax کار می کند ، بنابراین واقعاً مناسب است که Tenet از این همکاری خلاقانه دیرینه پیشرفت خوبی داشته باشد . “

ارقام چشمگیر علی رغم نتایج ناخوشایند در ایالات متحده به دست آمده است. این فیلم تنها $ درآمد کسب کرده است. 29.5 میلیون تا امروز در داخل کشور ، در مقابل 177.5 میلیون دلار در گیشه خارجی. “دیوید ا. گروس” ، از فیلم ، “به طور خلاصه ، این افتها کمی بهتر از آنچه در شرایط عادی انتظار می رود به نظر می رسند.” شرکت مشاور Franchise Entertainment Research ، به ورایتی گفت. “با این حال ، آنها نزدیک به حفظ سطحی از تجارت نیستند که گیشه باخت به علت همه گیری را جبران کند.”

ورایتی گزارش می دهد که 65-75 of سالن های نمایش در ایالات متحده بازگشایی شده اند ، اما برخی از بزرگترین بازارهای کشور مانند نیویورک ، لس آنجلس و سان فرانسیسکو بسته مانده است.

[از طریق]

مطالب جالب  ها The Weeknd و Calvin Harris به قلم نامه به EXE در خود "بیش از حال حاضر"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *