رفتن به نوشته‌ها

Tamar Braxton به و دیوید Adefeso استدلال بیش از پرهیز از سکس در WeTV پریمایر

عنصر

مدارک جدید تامار براکستون ، تامار براکستون: زندگی خود را دریافت کنید! در نهایت پنجشنبه گذشته در WE tv به نمایش درآمد. در این قسمت ، براکستون و نامزد é سر لب لب دیوید آدفسو به دلیل آزمایش “پرهیز جنسی” که براکستون می خواهد 45 روز تحت آزمایش قرار بگیرد. پرهیز از رابطه جنسی ، مواد مخدر و مشروبات الکلی به مدت 45 روز شرط لازم برای شرکت در “کار رویایی” است ، روشی که در آن مربی خلاق گلی سامیئی رویاهای براکستون را تجزیه و تحلیل می کند تا به او در دستیابی به تمام توانایی های خود کمک کند.

این مجموعه شش اپیزودی ، تامار براكستون را دنبال می كند ، در حالی كه او از طریق موانع زندگی شخصی و شغلی خود عبور می كند ، اوج و فرودهای هر كدام را مستند می كند ، و همچنین مراحل ضبط آلبوم آینده خود را ثبت می كند.

در حالی که براکستون در مورد پارامترهای آزمایش اکراه داشت اما سرانجام با آنها موافقت کرد ، آدفسو کاملاً مخالف کل قضیه باقی ماند و آن را ایده ای “وحشتناک” خواند و در اعتراف گفت: “< / span> تامار علاقه مند به انجام کارهای رویایی است ، اما من یک مسیحی هاردکور ، متولد شده و مسیح ایمان دارم. من واقعاً نمی دانم که گلی کیست یا چگونه کاری را که انجام می دهد انجام می دهد. من خیلی مطمئن نیستم که روشهای او مطابق با اعتقادات من باشد. “

با ادعای خودمختاری بر بدن خودش ، به هر حال آزمایش کنید ، نتایج آن در طول مجموعه مستند شده است.

مطالب جالب  مایک تایسون را مقصر می داند قرمزی برای عجیب و غریب "صبح بخیر بریتانیا" مصاحبه

با این حال ، مشخص شد که مشکلات بین این جفت جدی تر از اختلاف نظر در مورد پرهیز از قانون است که آدفسو در اوایل این هفته قرار منع تعقیب علیه براكستون تنظیم كرد و به دنبال آن براكستون برای اعلام اینكه توسط آدفسو مورد سو ab استفاده قرار گرفته است ، حاضر شد و حتی تهدید به قتل-خودکشی .

انتظار می رود پخش برنامه به طور منظم در روزهای پنجشنبه ساعت 9 بعدازظهر ET در WE tv ادامه داشته باشد.

اولویت های برگزیده

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *