رفتن به نوشته‌ها

T.I. خواسته 50 سنت تعیین تاریخ برای Verzuz نبرد

عنصر

TI و 50 Cent دو هنرمندی هستند که در هیپ هاپ بسیار متفاوت کار می کنند خطوط البته ، T.I. مسئول بسیاری از اصوات جنوبی است که امروز می شنویم ، در حالی که 50 سنت هنرمندی بود که در طی دوام خود مانتو نیویورک را پشتیبانی می کرد. با وجود این ، هواداران خواستار نبرد ورزوز بین این دو نفر هستند و به نظر می رسد که هر دو هنرمند در آن حضور دارند. T.I. اشتیاق ویژه ای را برای به دست آوردن این نبرد از زمین نشان داده است زیرا او در تلاش بوده است تا به مردم ثابت کند که باید از او در همان سطح Jay-Z برخوردار باشد.

امروز ، T.I. هنگامی که در 50 سانت روی IG شلیک کرد ، یک قدم دیگر برای تلاش برای بیرون کشیدن نبرد از زمین برداشت. “Pullin تا سیگار بکشید @ 50cent @ verzuztv مانند …. # BringMeTheBully😈 @ therealswizzz timbaland این N را ترسناک بسازید **** TI تاریخ را انتخاب کنید نوشت.

همانطور که مشاهده می کنید ، TI در تلاش است تا Swizz Beatz را درگیر کند تا درنهایت کسی از این موضوع استفاده کند 50 تا از ابتدا به آنچه شروع کرده متعهد شود. T.I. در مقابل 50 Cent نبردی گسترده خواهد بود و طرفداران می خواهند آن را ببینند آی تی. اگر 50 نفر نتواند این کار را انجام دهد ، مطمئناً به هواداران هر دو هنرمند لطمه خواهد زد.

فکر می کنید چه کسی در این نبرد پیروز خواهد شد ، از نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

مطالب جالب  جاستین بیبر اعلام کرد "عصر جدید" با راهنما احتمال رپر
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *