رفتن به نوشته‌ها

Swizz Beatz درباره Janet Jackson Verzuz توضیحات می دهد ،

کاملاً ثابت است

باید برنامه ریزی بسیار خوبی برای برنامه های آینده مسابقات Verzuz ، جشن فرهنگ و یافتن جفت های مناسب باشد که در طول جنگ مکمل یکدیگر باشند. تاکنون ، همه چیز با نحوه تنظیم سری های محبوب خود Swizz Beatz و Timbaland بسیار نمادین بوده است. اخیراً ، گلدیس نایت و پتی لابل ما را در مسیر حافظه قرار داده اند و در هفته های دیگر ، ما بین ریک راس و 2 Chainz ، Brandy و مونیکا و موارد دیگر جنگ کرده ایم.

در مورد نسخه های بعدی برنامه های جذاب صحبت کنید ، Swizz Beatz و Timbaland بحث در مورد مسابقات احتمالی Missy Elliott را که در چت بود آغاز کردند. تیمبو خانه ای را چکش زده که به اعتقاد او جانت جکسون برای چالش مناسب است ، اما سوئیچ خیلی مطمئن نبود.


تئو وارگو / گتی ایماژ

” میسی می تواند چندین نفر باشد. جانت فقط می خواهد سوینت مانع تلاش تیم برای تحقق آن شد. این نظرات به عنوان نوعی بی احترامی نسبت به جانت جکسون گرفته شده است ، بسیاری معتقدند که سوئیچ خلاقیت و همه کاره بودن وی را تضعیف می کند. به دلیل واکنش منفی ، تهیه کننده بزرگ به اتاق سایه رفت تا منظور خود را تکرار کند.

“LETS BE CLEAR” او شروع به کار کرد. “من فکر نمی کنم Missy & Janet اصلاً مسابقه خوبی باشد! عشق زیادی به Janet دارد که او آیکون است اما من احساس نمی کردم که این یک مسابقه خوب است. Janet مورد بازدید قرار گرفت اما باید شخص بهتری داشته باشد تا برکت …. “

به نظر شما با چه کسی باید مقابل ژانت جکسون در Verzuz روبرو شود؟ و میسی الیوت چطور؟ چه کسی باید او را از نبرد؟

مطالب جالب  Raekwon در مورد "Only Built 4 Cuban Linx 2" 11 Year Anniversary
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *