رفتن به نوشته‌ها

موضوع مهم Fingaz و Raekwon کردم مفهومی در “مذاکرات پول”

عنصر

در حالی که برخی از آثار کلاسیک هیپ هاپ به عنوان بخشی از قانون شناخته می شوند ، برخی دیگر تمایل به بحث بیشتر دارند. برای هر Illmatic ، یک سطل زباله سیاه وجود دارد: زندگینامه کرک جونز. دومی ، که اولین آلبوم استودیویی رسمی Sticky Fingaz را نشان می دهد ، بندرت مورد ستایش شایسته قرار می گیرد. علی رغم داشتن یک گروه انباشته از غزل سرایان پشتیبانی کننده ، از جمله Eminem ، Raekwon ، Redman و Canibus ، آلبوم درخشان Sticky Fingaz تمایل دارد بیشتر در زیر رادار پرواز کند. شرم آور است ، زیرا این یکی از جذاب ترین و متنوع ترین موسیقی آلبوم های مفهومی اوایل هزاره است.

با تعداد زیادی سنگ قیمتی برای انتخاب (متأسفانه ، اولین انتخاب من “بیا” در YouTube در دسترس نبود) ، چیزی است که باید در مورد “صحبت های پول” به کمک Raekwon گفته شود. مهمتر از یک ابزار عجیب و غریب از Rockwilder ، Sticky نقش خود پول را قدم می گذارد ، و با افتخار صاحب ریشه همه شر است. وی گفت: “من گمرک ، مرزها را گذرانده ام ، مقامات با من برخورد کرده اند.” “مردم را دیوانه كنید ، وقتی كه آنها نمی توانند بیشتر من را ببینند / من نجات یافته ام ، من زنده به گور شده ام ، نام من را به اندازه کافی بگویید و هر گونه شهادت دهید.”

در حالی که مفهوم روی کاغذ ساده است ، استیکی آن را با حجم عظیمی از تصاویر که ارائه می دهد درگیر می کند و در نهایت با تحلیل جذاب نقش اجتماعی پول به اوج خود می رسد. اگر به دنبال یک آلبوم خارج از جعبه هستید که ممکن است زیر رادار پرواز کرده باشد ، کتاب Autobiography Of Kirk Jones شایستگی های زیادی برای کشف دارد. و برای کسانی که با این پروژه آشنا هستند ، آیا احساس می کنید سزاوار است که آن را کلاسیک بنامند؟

مطالب جالب  Wowgr8 تأیید می کند که او علاقه ای نداشته است J. Cole

متن های قابل تقسیم

من ریشه شر است ، من روی درختان رشد نمی کنم – من ‘ من به اسم های مختلف ، چیپس ، اسکریلا ، کرم گفته می شود
و من همیشه سبز هستم چه کثیف و چه تمیز
Gettin ‘ya hands on me is the American Dream – من قدرتمندتر از خدا هستم ، شگفت آور < br> چون وقتی به خدا دعا می کنی ، n ** ga ، تو برای من دعا می کنی – من یک دست به دست با سلاح های سنگین هستم
این یک زن و شوهر مرا لعنتی کردند و روی من خوابیدند

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *