رفتن به نوشته‌ها

استفان اسمیت سهام تراژدی شخصی در همبستگی با داک پرسکات

عنصر

استیون ا. اسمیت یکی از برجسته ترین صداهای رسانه های ورزشی بوده است و هنگام صحبت او مردم به آن گوش می دهند. حتی اگر با نظرات او مخالف باشید ، منکر این نیست که او در کارهایی که انجام می دهد عالی است و صدای او احترام می گذارد. این امر به ویژه امروزه صادق بود زیرا اسمیت به اول توك رفت و برخی داستانهای شخصی را با توجه به باز كردن داك پرسكوت در مورد افسردگی خود پس از خودكشی برادرش بیان كرد.

در كلیپ زیر ، اسمیت اشاره كرد كه زمانهایی از زندگی اش که برای او مهم نیست که زندگی می کند یا می میرد. اولین بار این اتفاق در اوایل دهه 90 پس از مرگ برادرش در یک تصادف رانندگی بود. اسمیت می گوید که او به زودی بیاد می آورد که اتومبیل خود را بی پروا رانندگی می کند و توضیح می دهد که چگونه از این کارها پشیمان می شود.

اسمیت همچنین در مورد مرگ مادرش و اینکه چگونه تقریباً دو سال کامل طول کشید تا بتواند حرکت کند ، افشا کرد. به جلو با زندگی خود را. این داستان ها کاملاً تأثیرگذار بود و می توان گفت سخت بود که اسمیت در مورد چنین چیزی باز شود. صرف نظر از این ، انجام این کار برای اسمیت شجاعانه بود ، خصوصاً اینکه او با مردی که مشکلات زیادی را متحمل شده بود ، همبستگی نشان می داد.

به دنبال اظهارات بی احساس بیانیه بیس در مورد پرسکات ، خوب بود که یک تحلیلگر استفاده از پلت فرم خود را برای خوب است.

مطالب جالب  D.R.A.M. تغییرات نام او
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *