رفتن به نوشته‌ها

استفان اسمیت ریپ شاهین برای یکی دیگر جمع تکان دهنده

عنصر

تاکنون ، به خوبی اثبات شده است که استفن آ. اسمیت نسبت به گاوچران های دالاس بسیار بیزار است. هفته گذشته ، شاهین های آتلانتا پیش از بازی مقابل دالاس ، که یکشنبه از بین رفت ، یکی از پیراهن های خود را به اسمیت هدیه دادند. در قسمت بهتر بعد از ظهر ، اوضاع به اسمیت و شاهین ها پیش می رفت ، زیرا در نیمه اول 20-0 صعود می کرد. در نیمه دوم ، اوضاع تقریباً به همین ترتیب بود ، در حالی که شاهین ها حدود 7 دقیقه مانده بودند 39-24 جلوتر می روند.

از آنجا ، کابوی ها حمله کردند و شکست دادند شاهین 40-39 روی آخرین گل میدان در آخرین ثانیه. هواداران نمی توانستند بدشانسی خود را باور کنند و همچنین اسمیت که صبح امروز تیم را در First Take نابود کرد نیز نمی توانست. همانطور که اسمیت گفت ، تیم از نظر مربیگری ضعیف است و باید چیزی تغییر کند ، در غیر این صورت ، آنها برای همیشه در حد متوسط ​​غوطه ور خواهند شد. … … دن کوین باید برود! ” اسمیت اظهار داشت.

اگر شاهین ها برنده می شدند ، ما علیه کابوی ها غرق می شدیم اما از آنجا که این سال 2020 است ، به نظر نمی رسد که هرگز چیزهای خوبی داشته باشیم. در هر صورت ، تهمت های Falcons همیشه تحمل خواهد شد ، خصوصاً از آخرین حضور آنها در Super Bowl.

مطالب جالب  کریس همسورث در مورد آینده خود به عنوان ثور پس از "ثور: عشق و رعد"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *