استفان اسمیت دلقک کلیپرز، توییتر واکنش نشان می دهد

عنصر

آه ، به خصوص در سال 2020 ، خوب است که ببینیم برخی اوضاع هرگز تغییر نمی کنند. موسیقی برجسته مانده است ، توله سگها کم و بیش زیبا هستند ، و استفان اسمیت با تمام انرژی خنده آور شاخ هوای انسان مجهز می شود.

پس از اینکه لنج آنجلس کلیپرز فینال های کنفرانس غربی را به دنور از دست داد ناگتس ، علی رغم اینکه یک بار به برتری 3-1 رسیده بود ، اینترنت می دانست اسمیت چند حرف برای گفتن به کلیپرز-مخدر ، ماکس کلرمن ، که کاوی را به عنوان بهترین بازیکن فعلی NBA و برتر از کوبه برایانت توصیف می کند ، دارد. < و حداقل بگویم ، هوادارانی که انتظار تماشای یک نمایش را داشتند ناامید نشدند. همزمان با وقوع غارت غم انگیز ، بینندگان خیلی زود لحظات بی نظیر میم را شناسایی کردند. البته بیشترین مقایسه بینی با اوست که آنها و شانون شارپ (که نظریه های مشابهی راجع به این موضوع داشتند) با کوبی برایانت و شاکیل اونیل مقایسه می کرد.

بینندگان ما با اشتیاق او اغوا شدیم آنها حتی فکر نمی کردند ادعای وی مبنی بر عدم موفقیت لئونارد در بردن تیم به پیروزی را “ممکن است بزرگترین کار خفه کننده ای باشد که در تاریخ NBA دیده ایم.”

اسمیت برای رسیدن به اوج نمودارهای پرطرفدار توییتر ، با اجماع گسترده ای کاملاً موافق است که وی کلرمن را به عنوان یک داستان هشدارآمیز در هم آمیختن تجربیات با تجزیه و تحلیل در آورده است. واضح است که حتی او می دانست نقشی را که باید در لمپست کلیپرز به دلیل عدم موفقیت در کسب چنین برتری قابل توجهی ایفا کند ، همانطور که درست قبل از حضور در هوا ، با توئیت نوشت: “… پاپ کورن خود را آماده کنید”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>