رفتن به نوشته‌ها

استفان اسمیت خواستار استیو نش توری استخدام “امتیاز سفید”

عنصر

استیو نش به عنوان سرمربی بعدی شبکه های بروکلین استخدام شد که اقدامی باعث تعجب بسیاری از مردم شد. البته این بدان دلیل است که نش کاملاً هیچ تجربه مربیگری ندارد. او مطمئناً وقتی صحبت از بازی بسکتبال می شود ذهن خوبی دارد اما مردم در مورد اینکه آیا او آمادگی مربیگری تیمی با انتظارات بالا را دارد یا نه بدبین هستند. نت ها کوین دورانت و کایری ایروینگ را در تیم خود دارند که به طور واضح کار او را آسان می کند ، با این حال ، هنوز هم کمبود تجربه او تغییر نمی کند.

امروز در First Take ، استیون A. اسمیت در مورد استخدام عجیب و غریب و نحوه صحبت این مورد مربوط به “امتیاز سفید” است. اسمیت اطمینان حاصل کرد که او فکر می کند نش یک پسر عالی است و به عنوان یک شخص با او مشکلی ندارد. با این حال ، اسمیت معتقد است که یک نامزد سیاه پوست با سابقه صفر نیز همان مزیت را خواهد داشت اسمیت همچنین گفت که عجیب است که تای لو و ژاک وان علی رغم کاندیداتوری عالی بودن از دنیا رفتند.

این نظرات اسمیت ممکن است برای برخی بحث برانگیز باشد ، اگرچه مستند است که سرمربیان سیاه پوست در بعضی مواقع برای بدست آوردن ظاهری مشابه با همتایان سفیدپوش خود تلاش کرده اند. این امر به ویژه در فوتبال که مربیان سر سیاه پوست در سراسر NFL.

نظر شما درباره اسمیت اینجا چیست؟ در کامنت های زیر به ما اطلاع دهید. .117184.html “> shrtco.deulvis.nettny.imclck.ruv.htv.gdis.gdtinyurl.commakhlasu.nubitlycutt.ly

مطالب جالب  Lil Baby & Jayda Cheaves تصویر پیشنهادی را در IG
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *