رفتن به نوشته‌ها

نشت روستای نگاهی به راه رفتن در جنگل در “هپی”

عنصر

این جمعه ، دهکده Spillage Village خود آتلانتا – مجموعه ای متشکل از Olu ، Wowgr8 ، JID ، Mereba ، 6LACK ، Jurdan Bryant ، Benji و Hollywood JB – در حال آماده سازی برای انتشار آلبوم آینده خود Spilligion است ، پروژه ای که پیش از این شاهد انتشار دو تک آهنگ در “End Of Daze” و “Baptize” بود. با به اشتراک گذاری لیست پیگیری چند روز پیش ، این باند با قطعه پیش از آخرین “Hapi” ساخته شده است ، تضادی سبک شناختی از دو قطره قبلی.

یکی از مواردی که از بالا به طرز چشمگیری تازه می شود ، تمایل ویل برای صرف وقت ، کاوش و صرفاً وقت برای توسعه ایده هایشان. به این ترتیب ، هاپی “احساس صعود به دنیایی سرسبز و پرنشاط می کند ، کسی که در خطوط آغازین زندگی می کند.” من با آدمی آشنا شدم که در جنگل مشغول بازی بود ، پیانوی او خارج از کلید بود “، با هماهنگی اولو و مربا را می خواند “او به آرامی برای من آواز خواند ، من شرط می بندم اگر نمی توانست آن را تغییر دهد.” با مربا ، اولو و تازه وارد بنجی آن را با سه بیت متمایز نگه داشته و هر كدام بدون هیچ زحمتی با ضرب آهنگ همیشه در حال تغییر سازگار شدند. ممکن است با طول و کیفیت ملودی آهسته سوز دست و پنجه نرم کند ، دیگران در “Hapi” که نشان از تطبیق پذیری خیره کننده خدمه است بسیار قابل تقدیر هستند.

مطالب جالب  50 Cent واکنش نشان می دهد عکسهای لو رفته Cardi B

به دنبال Spilligion باشید که این جمعه برسد – آیا هیجان زده هستید برای بررسی این مورد؟

متن های قصار

برخی می گویند ، “زندگی فقط یک جهنم است – و این اینجا منتظر می مانیم تا زمانی که واقعاً ، واقعاً و کاملاً رایگان زندگی کنیم “- برخی می گویند ،” پروژه ها و گتوها و دانه هایی که هرگز رشد نخواهند کرد ، همه توت ها را می بینیم “- من شب و در کنار شما خواهم ماند تاریکترین زمانها – ما با همه مبارزه خواهیم کرد ساعت آن را تمام می کنیم تا رسیدن که سپیده دم

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *