رفتن به نوشته‌ها

دهکده Spillage ارائه دهنده پروژه چشمگیر “Spilligion” Ft. آری لنوکس، دوستان، احتمال رپر

عنصر

Spillge Village جمعی از هیپ هاپ نیرویی غنایی و روحانی است که باید در این فرهنگ رپ حساب شود ، و آنها ثابت کرده اند که مخالفت با غلات موفقیت موفقیت را نشان می دهد. این گروه متشکل از اعضای Olu ، Wowgr8 ، J.I.D ، Mereba ، 6LACK ، Jurdan Bryant ، Benji و Hollywood JB است و در روز جمعه (25 سپتامبر) ، Spillage Village پروژه پیش بینی شده خود ، Spilligion را به اشتراک گذاشت. این آلبوم در حالی ساخته شد که بسیاری از اعضای Spillage Village در طی همه گیر شدن باهم کنار می نشستند و نه تنها فضای زندگی مشترک داشتند ، بلکه ایده های خلاقانه ای داشتند. آنها سedال کردند که آیا ساخت موسیقی در چنین زمان نامشخصی برای شنوندگان مهم است یا خیر ، اما فارغ از هرگونه اتحاد موسیقایی ادامه دادند.

“در جلسات انتقام رویاپردازان ، کمی خرابی وجود داشت ، اما بیشتر این کار با هدف ساختن موسیقی بود. ” “بعضی از روزها که ما در حال کار بر روی Spilligion بودیم ، روزهایی وجود داشت که ما فقط می توانستیم یک آتش سوزی داشته باشیم ، بیرون بنشینیم و s’mores بسازیم. بعضی روزها ما تمام شب Monopoly یا Trouble را بازی می کردیم. ” این بازی ها ممکن است بسیار شدید بوده اما تجربه های اتصال به هم باشند.

از ویژگی های Spilligion می توان به تیپ های Desi Banks ، Ant Clemons ، Ari Lennox ، Masego ، Lucky Daye ، Big Rube ، Buddy و Chance The Rapper اشاره کرد. پروژه را پخش جریانی کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

مطالب جالب  کلودیا جردن ادعا می کند دونالد ترامپ دو بار سعی در بوسیدن او داشته است

لیست پیگیری

1. Spill Vill (EarthGang feat. Desi Banks)
2. Baptize (JID و EarthGang feat. Ant Clemons)
3. PsalmSing (مربا ، EarthGang ، Benji و Hollywood JB)
4. Ea’alah (خانواده) [JID ، Benji و EarthGang]
5. مکه (بنجی ، EarthGang و JID)
6. Judas (JID و آری لنوکس ، بادی ، Chance the Rapper و Masego) – 7. اوشون (Benji ، EarthGang ، Hollywood JB ، Jurdan Bryant و 6LACK) – 8. کوپید (EarthGang و 6LACK feat. Lucky Daye) – 9. شیوا (JID ، بنجی ، EarthGang و جوردان برایانت)
10. End Of Daze (EarthGang and JID feat. Jurdan Bryant، Mereba and Hollywood JB) – 11. هاپی (برجسته های بنجی و EarthGang. مربا و بیگ روب) – 12. مشتری (JID ، EarthGang ، Mereba ، Jurdan Bryant و Hollywood JB)

[via]

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *