“Spider-Man: Miles Morales” x Adidas Superstar Collab

رونمایی شد

در این هفته ، سرانجام پلی استیشن 5 به قفسه های فروشگاه برخورد می کند و طرفداران از گرفتن دست برخی از بازی هایی که مورد تمسخر قرار گرفته اند هیجان زده می شوند. یکی از آن بازی ها Spider-Man: Miles Morales است که بازی ای است که عمیقاً در عشق به شخصیت Spiderverse فرو خواهد رفت. علاقه مندان به سینما دوست داشتند مورالس را در صفحه نمایش بزرگ ببینند و حالا که می توانند در نقش او بازی کنند ، این هیجان محسوس است.

به مناسبت انتشار بازی در PS5 ، مارول و پلی استیشن با آدیداس برای یک رنگ آمیزی کاملاً جدید از آدیداس سوپراستار به دو شکل بالا و پایین همکاری کردند. در تصاویر رسمی زیر می بینید که مایلز این کفش ها را در بازی می پوشد و کاملاً با لباس Spidey او مطابقت دارد. ضربات دارای یک قسمت فوقانی قرمز است در حالی که سه راه راه و کلاهک انگشت پا سیاه است. حتی مارک مرد عنکبوتی در قسمت پشت پاشنه عقب وجود دارد که به هم پیوستن کل کفش کمک می کند و یک کلاغه ایجاد می کند که واقعاً بی نظیر است.

این ضربات رسماً در 19 نوامبر برای طرفداران آمریکای شمالی منتشر می شود اروپا در 4 دسامبر قادر به جمع آوری جفتها خواهد بود. در فاصله چند روز مانده به پلی استیشن 5 ، می توانید مطمئن باشید که این محصولات پس از انتشار بسیار محبوب خواهند شد.

 Adidas Superstar
تصویر از طریق PlayStation
Adidas Superstar
تصویر از طریق PlayStation

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>