رفتن به نوشته‌ها

ستاره فوتبال علائم نیمار با پوما

عنصر

نیمار یکی از بزرگترین ستارگان فوتبال در کل جهان است و یک بازیکن فوق ستاره تیم ملی برزیل و همچنین باشگاه فرانسه پاری سن ژرمن است. از زمان او به عنوان نوجوانی جوان ، تیم ها می دانستند که نیمار قرار است یک ستاره شود و دقیقاً به همین دلیل است که او در سن 13 سالگی با نایک امضا شد. به مدت 15 سال ، نیمار کار خود را با نایک گذرانده است ، اما اکنون ، به نظر می رسد که این امر به طور رسمی تغییر کرده است.

امروز ، نیمار به رسانه های اجتماعی رفت و در آنجا اعلام کرد که با پوما قرارداد امضا کرده است. در حال حاضر ، جزئیاتی در مورد چگونگی این معامله وجود ندارد ، اگرچه واضح است که نیمار اکنون در حالی که نمایندگی این برند را در سطح بین المللی نشان می دهد ، کفش های ورزشی پوما را می پوشد.

برای نیمار: < p> “من در تماشای فیلم های افسانه های بزرگ فوتبال بزرگ شدم. آنها پادشاهان زمین بودند. پادشاهان ورزش من. این دقیقاً همان چیزی است که من برای خودم آرزو کرده ام. می خواهم به روش خودم انجام دهم. آرزو می کنم دوباره برگردانم میراثی که آن ورزشکاران در زمین ایجاد کردند. من می خواهم که KING دوباره در زمین سلطنت کند و نسل ها را الهام دهد ، همانطور که به من الهام گرفته است. این تاریخچه PUMA من خواهد بود. KING IS BACK. “

در طول چند سال آینده ، جالب خواهد بود که ببینید کفش امضای خود را به نیمار می دهند یا خیر. با استفاده از این امکان در ذهن، نگه داشتن آن به HNHH برای اخبار کفش کتانی آینده قفل شده است.

مطالب جالب  Charlamagne Tha God ادعا می کند کانیه وست صاحب بیگ شان 3 میلیون دلار
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *