Smokepurpp جرقه بزند در 6ix9ine بیش از آلبوم فروش ضربت

عنصر

Reality hit Smokepurpp سخت امسال. رپر با آهنگ های سخت و بی نظمی که به نظر می رسد در طول روزهای رهبری او در SoundCloud به خوبی جا افتاده اند . متأسفانه ، پس از اطلاع از فروش آلبوم هفته اول برای Florida Jit ، او فهمید که قسمت خوبی از مخاطبانش فقط از او خسته شده اند و این بار فقط 5000 واحد آلبوم معادل آن را نشان داده است.

این اعداد به یک شوخی در حال اجرا در Hip Hop Twitter تبدیل شده اند ، زیرا افراد با استفاده از کلاس Smokepurpp به عنوان یک نقطه کم. وقتی Tekashi 6ix9ine سعی کرد همین کار را در اینستاگرام انجام دهد ، ستاره فلوریدا دست زد و سعی کرد عصبی بزند.

با اعلام اینکه جان گابانا ، نام جدید جنجالی Boonk Gang ، آلبوم خود را در تاریخ 4 سپتامبر برای رقابت با 6ix9ine و لیل دورک ، دی جی آکادمیکس تبلیغاتی را برای رپر که با استناد به شروع جدید این فصل از زندگی او . تهکاشی در نظرات ظاهر شد ، و گابانا را به چالشی پیشنهاد کرد.

تهدید موهای رنگین کمان نوشت: “اگر او فروش بیش از حد دود را از بین ببرد ، من AK را رژیم می گیرم”.

Smokepurpp پایان یافت هرچند با دیدن این نظر و او چیزی را به تازگی در معرض دید قرار داد ، با اشاره به این واقعیت که 69 ادعا می کند که به مردم گوشت گوساله با او را می پردازد .

” @ 6ix9ine اما آیا شما سعی نکردید به Lil dur -… nvm بپردازید. “پورپ پاسخ داد.

در مورد فروش ، فکر می کنید چه کسی هفته اول بزرگتر را خواهد داشت؟ 6ix9ine یا لیل دورک؟ و به خاطر پرسیدن ، فکر می کنید جان گابانا می تواند با فروش 5K نسخه فروش Smokepurpp را پشت سر بگذارد؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>