سایلنتو ، خواننده “شلاق / نائه نا” ، به دلیل نفوذ به خانه دستگیر شد در حالی که سیم کارت

را جوش می داد اخبار نامساعد رپر 22 ساله در سال 2015 دوباره به ستاره تبدیل شد وقتی او “Watch Me (Whip / Nae Nae)” را به ما داد و همچنان که سعی دارد با همان جذابیت ویروسی یک ضربه دیگر ایجاد کند ، همچنان به انتشار موسیقی ادامه می دهد. با این حال ، طبق ABC News ، این هنرمند جوان پس از دو بار دستگیری در دو روز ، دچار مشکلات شخصی شده است.

 سکوت ، دستگیری ، خشونت خانگی ، ماچ
فردریک م براون / استرینگر / گتی ایماژ

در رسانه ها آمده است که سیلنتو ، به نام واقعی ریچارد لامار هاوک ، جمعه گذشته (28 اوت) پس از دعوت مقامات به خانه ای در اورنج کانتی کالیفرنیا دستگیر شد بر سر اختلاف داخلی. “او را رزرو کردند اتهام جراحت جسمی به همسر یا زندگی مشترک ،” ABC News گزارش داد. سپس ، روز شنبه (29 آگوست) هاوک حدود یک ساعت دورتر در دره سان فرناندو ظاهر شد و بر اساس این گزارش ، به دنبال یک دوست دختر به خانه غریبه هجوم آورد. گزارش شده است که هاوک “به دلیل اینکه خانه داران و فرزندان آنها را ترساند ،” یک کلاه دست به دست می کرد “. در طول این حادثه به هیچ کس آسیب نرسید.

طولی نکشید که مأموران هاوک را در مورد بلوکی از محل سکونت یافتند و آنها را به سرعت بازداشت کردند. این خواننده رپ به دو اتهام حمله به اسلحه مرگبار متهم شده است. شرایط مربوط به تماس اولیه اختلاف داخلی در روز جمعه مشخص نیست.

[ از طریق ]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>