رفتن به نوشته‌ها

Silento به دنبال Ax Axack اتهامات حمله را دریافت می کند

چند سال پیش سایلنتو با آهنگ “Watch Me (Whip / Nae Nae)” به شهرت رسید. این آهنگ یک احساس ویروسی بود که رقص سرگرم کننده ای داشت که می توانست با آن همراه شود. با این حال ، از آن زمان به بعد ، سایلنتو نتوانسته است ضربه دیگری پیدا کند و همه چیز به پایین نگاه می کند. این امر به ویژه در هفته گذشته صادق بود زیرا گزارش شد که این هنرمند به خانه یک زن و شوهر نفوذ کرد و گفته می شود وقتی او به دنبال دوست دخترش بود با هچ به آنها حمله کرد . خوشبختانه ، هیچ کس آسیب ندید زیرا دادستانی منطقه لس آنجلس اظهار داشت که این زوج قادر به بیرون آوردن کلاهبرداری از دست وی هستند. 105000 دلار تعیین شده است. همچنین اگر قاضی به وی حداکثر مجازات مجازات قانونی را بدهد ، وی با دو “حمله به اتهامات مرگبار اسلحه” مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 Silento

فریزر هریسون / گتی ایماژ

در حال حاضر ، باید دید که این پرونده در دادگاه ها چگونه پیش خواهد رفت. بر اساس گزارش های اولیه ، این کل وضعیت کاملاً عجیب و غریب است و جالب است که ببینیم هنرمند در مورد همه چیز چه گفته است.

برای به روزرسانی این داستان در حال توسعه با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد تا آنها را برای شما به ارمغان بیاورد. ax-2745683 “target =” _ blank “> از طریق ]

مطالب جالب  Kanye West از حیوانات عبور از حیوانات جو بایدن
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *