رفتن به نوشته‌ها

شان وید اعلام برای پیش نویس NFL، مردد از CFB فصل

عنصر

هواداران فوتبال کالج به دلیل اینکه همه کنفرانس ها در آن برگزار نمی شوند ، از اواخر اوضاع دچار پریشانی شده اند. در حالی که فصل برای تیم های خاصی آغاز شده است ، اما احتمالاً دیگران در این فصل دیگر زمین را نمی بینند. ایالت اوهایو یکی از تیم هایی است که در حال حاضر بازی نمی کند و امروز ، یکی از بهترین بازیکنان آنها تصمیم گرفت که از هر فصلی بالقوه انصراف دهد ، و برای پیش نویس NFL در سال 2021 اعلام کند.

شان وید به عنوان یکی از بهترین کرنرهای کناری فوتبال کالج در حال حاضر در نظر گرفته می شود و در نظر بسیاری از پیشاهنگان فوتبال ، وی در نهایت 10 گزینه برتر پیش نویس NFL خواهد بود. با این اوصاف ، این حس در دنیا به وجود آمد که او از این فصل چشم پوشی کند و به این نتیجه برسد که خودش را برای مسابقات NFL درست کند. در ایالت اوهایو هرگز نمی خواهید در معرض آسیب دیدگی باشید ، لازم به ذکر نیست ، اگر ایالت اوهایو فصل خود را بازی می کرد ، خطر ابتلا به ویروس وجود دارد.

ستارگان زیادی از فوتبال دانشگاه تصمیم به انتخاب خارج از فصل 2020 ، بنابراین تصمیم وید دقیقاً بی سابقه نیست. صرف نظر از این ، ما مطمئن هستیم که تیم های NFL از این تصمیم قدردانی خواهند کرد ، زیرا او در صورت راه یافتن به جوانب مثبت ، سرحال و آماده خواهد بود.

مطالب جالب  Kehlani Sizzles In Savage X Fenty Lingerie Photos
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *