رفتن به نوشته‌ها

سوین استریتر Resurfaces با تحریک تنها، “HMU”

عنصر

به نظر می رسد با هوای تک آهنگ های زن محور مانند” Savage “ریمیکس Meg Thee Stallion با بیانسه و WAP توسط Cardi B با حضور Meg سلطه گر 2020 ، به نظر می رسد که Sevyn Streeter فقط مجبور بود به انبوه اضافه کند.

اگرچه ، صادقانه بگویم ، پس از شنیدن “HMU” ، چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟ خواننده هیچ شرمنده ای از ابداع خط تندرستی و معاشقه خود با ماده احساسی نشان نمی دهد.

خواننده “این نمی خواهد متوقف شود” اواخر هفته گذشته با انتشار در ذهن ما شناور شد از آخرین تک آهنگ او که سرشار از کلاه های کلاسیک و ریف های فاستتو غبطه انگیز است. در حالی که در سطح خود حالت تخته متعارفی را ارائه می دهد ، اما ترس نسبت به هسته اصلی آن قابل توجه است.

او زندگی عاشقانه خود را به عنوان یک لذت بیش از حد ظریف برای تحمل آزمایش زمان نشان می دهد. که بین درگیری چشمگیر خواستن ارتباط متصل است ، اما از ترس عواقب آن ، به نظر می رسد که استریتر می داند که به یک احساس عاطفی مخلوط متصل است و از ترس عدم تعادل می ترسد. قلاب ، “اواخر شب ، مرا بزن. راستش را بخواهید ، من می خواستم. این عشق نیست ، آن را خنک نگه دارید. این عشق نیست ، شما می دانید چه خبر است. “

سخنان او بیانگر تغییرات مهمی است که از زمان انتشار آلبوم” دختر مختل “در سال 2017 رخ داده است ، که باعث می شود طرفداران تمایل زیادی نداشته باشند سالها بیشتر.

مطالب جالب  جیمز کامرون می گوید فیلمبرداری "آواتار 2" "100 درصد کامل است"

اگر تصاویر موزیک ویدئوی موزون پوستی موزیک ویدیوی “HMU” نشانه ای از ذهنیت او باشد ، Sevyn Streeter برای بیشتر خامی و بیش از هر زمان دیگری در معرض آسیب پذیری طرفداران است.

متن ترانه های قابل نقلق :

تو هیچ بهانه ای به من نمی گویی “چون من صبر می کنم” تو ذهنم را در دو مکان مختلف گرفتی فقط می خواستی که بیایی دراز و اجازه دهید من را ببینید ، بدون آرایش

منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *