رفتن به نوشته‌ها

ساموئل ال جکسون و کریس ایوانز عزاداری چادویک بوسمن در مصاحبه جدید

ساموئل ال جکسون و کریس ایوانز صبح سه شنبه در نمایش “تامرون هال” نشستند و در آنجا در مورد عبور غیر منتظره چادویک بوزمن همبازی انتقام جویان خود صحبت کردند ماه گذشته. جکسون گفت: “ویرانگر” و “ناگهانی برای همه ما” بود. وی در ادامه اظهار داشت که احساس می کند غم انگیزترین قسمت درگذشت این بازیگر این است که این اتفاق خیلی زود بعد از چنین سهم تأثیرگذاری در فرهنگ با بازی در نقش T’Challa در جهان سینمایی مارول رخ داده است. < جکسون ابراز تأسف کرد: "همه ما امیدواریم که وقتی کار می کنیم مردم چیزهایی را یادآوری کنند که ما انجام می دهیم ، اما وی به ویژه در فرهنگ سیاهان با دادن قهرمانی که می توانستند آرزو کنند ، او چنین جامعه ای را تحت تأثیر قرار داد." ایوانز ، که بعداً در این نمایش ظاهر شد ، همان احساسات را تکرار می کرد.

“من فکر می کنم که این نوعی قدرت او را برجسته می کند”. “تأثیر فرهنگی او ، نه فقط به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک انسان ، بی اندازه است.”

کوین وینتر / گتی ایماژ

بوسمان در ماه اوت گذشته در پی چهار سال نبرد با سرطان روده بزرگ که از دید عموم مخفی بود ، درگذشت. در آن زمان ، او خود را به نقش های تحسین شده در Black Panther ، دو فیلم انتقام جویان و Spike Lee’s Da 5 Bloods انداخت.

ایوانز گفت: “این دلخراش است.” “این سختی برای روند اما تاثیر خود را، میراث او برای همیشه جامد در میآید.” در

مطالب جالب  Swizz Beatz با رد ایده Missy Elliott و Janet Jackson "Verzuz"
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *