رفتن به نوشته‌ها

راسل ویلسون و سیارا پیروزی شایان ستایش نوزاد را نشان می دهند: “Team No Sleep!”

عنصر

اکنون چرخه شبانه روزی است که سیارا و راسل ویلسون از نوزاد تازه متولد شده خود ، وین ویلسون ، در جهان استقبال کرده است. خانواده فوق ستاره و ترکیبی همچنان به رشد خود ادامه می دهند و هر دو خواننده و ستاره NFL نمی توانند کمک کنند اما فیلم ها و تصاویر شایان ستایش از فرزندان خود را به نمایش بگذارند. راسل ویدئویی را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او در حال نوازش با پسر تازه متولد شده خود است. sing-to-him-news.114842.html “target =” _ blank “rel =” nofollow “> مطمئناً پیروزی مینی پدر من است ، و سیارا هنگام فیلمبرداری از اشتراک گذاری پسرانش عنوان مدیر را داشت مدتی با هم چون وین والدین دوست داشتنی را بیدار نگه داشت.

“برنده باش مثل …” فکر می کنی همه در آستانه خوابیدن هستی؟!:) “… … زمان آن فرا رسیده است ! سیارا در نظرات شوخی کرد. “خیلی ارزشمند!” سیارا خوب است دوست ونسا برایانت نتوانست از لطافت وین لذت ببرد. “پیروزی در این 3TTT است! ciara ، “ونسا نوشت و افزود:” هیبت. خیلی شیرین بچه ها را دوست داشته باشید. “

اگرچه آنها از Win به دنیا خوش آمد می گویند ، اما به نظر می رسد راسل برای ادامه خبر کودک بیش از حد هیجان زده است. او به سیارا گفت ،” ما قصد داریم بیشتر این چیزهای کوچک را داشته باشید. “او این ایده را رد نکرد ، اما او پاسخ داد ،” خوب ، بنشین. “راسل ویلسون و کودک کوچک من برنده او را در زیر ببینید.

مطالب جالب  6ix9ine از Lil Durk پاسخ به توسط سرقت تاریخ انتشار او
منتشر شده در اخبار روز موسیقی ایران و جهان

اولین باشید که نظر می دهید

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *